У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 034Л сполученням Будапешт-Ньюгати - Мукачево відправляється зі станції Будапешт-Ньюгати о 07.23 і прибуває на станцію Мукачево о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Зугло, Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Будапешт-Ньюгати 07.23
Зугло 07.28 1 хв  07.29 5 хв 
Цеглед 08.17 1 хв  08.18 54 хв 
Сольнок 08.37 1 хв  08.38 1 г  14 хв 
Пюштекладань 09.20 1 хв  09.21 1 г  57 хв 
Хайдусобосло 09.36 1 хв  09.37 2 г  13 хв 
Дебрецен 09.52 2 хв  09.54 2 г  29 хв 
Н'їредьхаза 10.24 7 хв  10.31 3 г  1 хв 
Кишварда 11.01 1 хв  11.02 3 г  38 хв 
Захонь 11.21 1 г 2 хв  12.23 3 г  58 хв 
Чоп 13.40 30 хв  14.10 6 г  17 хв 
Мукачево 15.20 7 г  57 хв 

У розкладі поїзда 034Л Будапешт-Ньюгати — Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031