У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.16 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 8 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрешени, Калараш, Бахмут, Бумбета, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.16
Гидигич 21.34 1 хв  21.35 18 хв 
Стрешени 21.50 2 хв  21.52 34 хв 
Буковець 22.05 1 хв  22.06 49 хв 
Калараш 22.20 2 хв  22.22 1 г  4 хв 
Сипотень 22.33 1 хв  22.34 1 г  17 хв 
Бахмут 22.46 4 хв  22.50 1 г  30 хв 
Корнешти 23.02 1 хв  23.03 1 г  46 хв 
Бумбета 23.08 1 хв  23.09 1 г  52 хв 
Пирлиця 23.24 1 хв  23.25 2 г  8 хв 
Унгень 23.49 27 хв  00.16 2 г  33 хв 
Фалешти 01.20 4 хв  01.24 4 г  4 хв 
Бельць-Ораш 02.08 14 хв  02.22 4 г  52 хв 
Дрокія 03.15 9 хв  03.24 5 г  59 хв 
Тирнове 03.52 1 хв  03.53 6 г  36 хв 
Дондушень 04.06 2 хв  04.08 6 г  50 хв 
Редиул-Маре 04.23 1 хв  04.24 7 г  7 хв 
Окниця 04.48 17 хв  05.05 7 г  32 хв 
Велчинець 05.51 38 хв  06.29 8 г  35 хв 
Могилів-Подільський 06.41 45 хв  07.26 9 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 09.50 20 хв  10.10 12 г  34 хв 
Вінниця 10.55 5 хв  11.00 13 г  39 хв 
Козятин-1 11.52 2 хв  11.54 14 г  36 хв 
Київ-Пас. 14.03 20 хв  14.23 16 г  47 хв 
Конотоп 17.10 15 хв  17.25 19 г  54 хв 
Хутір-Михайлівський 18.57 40 хв  19.37 21 г  41 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  35 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 27 хв  01.38 1 д  3 г  55 хв 
Москва-Київська 05.24 1 д  8 г  8 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031