У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.46 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.46
Стрешени 22.20 2 хв  22.22 34 хв 
Калараш 22.49 2 хв  22.51 1 г  3 хв 
Сипотень 23.02 2 хв  23.04 1 г  16 хв 
Корнешти 23.29 1 хв  23.30 1 г  43 хв 
Пирлиця 23.51 1 хв  23.52 2 г  5 хв 
Унгень 00.16 31 хв  00.47 2 г  30 хв 
Фалешти 01.51 4 хв  01.55 4 г  5 хв 
Бельць-Ораш 02.39 15 хв  02.54 4 г  53 хв 
Дрокія 03.47 3 хв  03.50 6 г  1 хв 
Тирнове 04.24 1 хв  04.25 6 г  38 хв 
Дондушень 04.40 2 хв  04.42 6 г  54 хв 
Редиул-Маре 04.57 1 хв  04.58 7 г  11 хв 
Окниця 05.22 21 хв  05.43 7 г  36 хв 
Велчинець 06.29 40 хв  07.09 8 г  43 хв 
Могилів-Подільський 07.21 50 хв  08.11 9 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 10.43 22 хв  11.05 12 г  57 хв 
Вінниця 11.51 5 хв  11.56 14 г  5 хв 
Козятин-1 12.52 2 хв  12.54 15 г  6 хв 
Київ-Пас. 15.03 21 хв  15.24 17 г  17 хв 
Конотоп 18.10 15 хв  18.25 20 г  24 хв 
Хутір-Михайлівський 19.57 40 хв  20.37 22 г  11 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  5 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 27 хв  01.38 1 д  3 г  25 хв 
Москва-Київська 05.24 1 д  7 г  38 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30