У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.27 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.27
Стрешени 22.01 2 хв  22.03 34 хв 
Калараш 22.30 2 хв  22.32 1 г  3 хв 
Сипотень 22.43 1 хв  22.44 1 г  16 хв 
Корнешти 23.09 1 хв  23.10 1 г  42 хв 
Пирлиця 23.31 1 хв  23.32 2 г  4 хв 
Унгень 23.56 27 хв  00.23 2 г  29 хв 
Фалешти 01.27 4 хв  01.31 4 г 
Бельць-Ораш 02.15 10 хв  02.25 4 г  48 хв 
Дрокія 03.18 6 хв  03.24 5 г  51 хв 
Тирнове 03.52 1 хв  03.53 6 г  25 хв 
Дондушень 04.06 2 хв  04.08 6 г  39 хв 
Редиул-Маре 04.23 1 хв  04.24 6 г  56 хв 
Окниця 04.48 17 хв  05.05 7 г  21 хв 
Велчинець 05.51 38 хв  06.29 8 г  24 хв 
Могилів-Подільський 06.41 45 хв  07.26 9 г  14 хв 
Жмеринка-Пас. 09.57 20 хв  10.17 12 г  30 хв 
Вінниця 11.00 4 хв  11.04 13 г  33 хв 
Козятин-1 11.54 2 хв  11.56 14 г  27 хв 
Київ-Пас. 14.03 20 хв  14.23 16 г  36 хв 
Конотоп 17.10 15 хв  17.25 19 г  43 хв 
Хутір-Михайлівський 18.57 40 хв  19.37 21 г  30 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  24 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 27 хв  01.38 1 д  3 г  44 хв 
Москва-Київська 05.24 1 д  7 г  57 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031