У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.46 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.46
Стрешени 22.20 2 хв  22.22 34 хв 
Калараш 22.49 2 хв  22.51 1 г  3 хв 
Сипотень 23.02 2 хв  23.04 1 г  16 хв 
Корнешти 23.29 1 хв  23.30 1 г  43 хв 
Пирлиця 23.51 1 хв  23.52 2 г  5 хв 
Унгень 00.16 31 хв  00.47 2 г  30 хв 
Фалешти 01.51 4 хв  01.55 4 г  5 хв 
Бельць-Ораш 02.39 15 хв  02.54 4 г  53 хв 
Дрокія 03.47 3 хв  03.50 6 г  1 хв 
Тирнове 04.24 1 хв  04.25 6 г  38 хв 
Дондушень 04.40 2 хв  04.42 6 г  54 хв 
Редиул-Маре 04.57 1 хв  04.58 7 г  11 хв 
Окниця 05.22 21 хв  05.43 7 г  36 хв 
Велчинець 06.29 40 хв  07.09 8 г  43 хв 
Могилів-Подільський 07.21 50 хв  08.11 9 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 10.43 22 хв  11.05 12 г  57 хв 
Вінниця 11.51 5 хв  11.56 14 г  5 хв 
Козятин-1 12.52 2 хв  12.54 15 г  6 хв 
Київ-Пас. 15.03 21 хв  15.24 17 г  17 хв 
Конотоп 18.10 15 хв  18.25 20 г  24 хв 
Хутір-Михайлівський 19.57 40 хв  20.37 22 г  11 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  5 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 27 хв  01.38 1 д  3 г  25 хв 
Москва-Київська 05.24 1 д  7 г  38 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930