У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.16 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 8 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Стрешени, Калараш, Бахмут, Бумбета, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.16
Гидигич 21.34 1 хв  21.35 18 хв 
Стрешени 21.50 2 хв  21.52 34 хв 
Буковець 22.05 1 хв  22.06 49 хв 
Калараш 22.20 2 хв  22.22 1 г  4 хв 
Сипотень 22.33 1 хв  22.34 1 г  17 хв 
Бахмут 22.46 4 хв  22.50 1 г  30 хв 
Корнешти 23.02 1 хв  23.03 1 г  46 хв 
Бумбета 23.08 1 хв  23.09 1 г  52 хв 
Пирлиця 23.24 1 хв  23.25 2 г  8 хв 
Унгень 23.49 27 хв  00.16 2 г  33 хв 
Фалешти 01.20 4 хв  01.24 4 г  4 хв 
Бельць-Ораш 02.08 12 хв  02.20 4 г  52 хв 
Дрокія 03.13 11 хв  03.24 5 г  57 хв 
Тирнове 03.52 1 хв  03.53 6 г  36 хв 
Дондушень 04.06 2 хв  04.08 6 г  50 хв 
Редиул-Маре 04.23 1 хв  04.24 7 г  7 хв 
Окниця 04.48 17 хв  05.05 7 г  32 хв 
Велчинець 05.51 38 хв  06.29 8 г  35 хв 
Могилів-Подільський 06.41 45 хв  07.26 9 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 09.50 20 хв  10.10 12 г  34 хв 
Вінниця 10.55 5 хв  11.00 13 г  39 хв 
Козятин-1 11.52 2 хв  11.54 14 г  36 хв 
Київ-Пас. 14.03 20 хв  14.23 16 г  47 хв 
Конотоп 17.10 15 хв  17.25 19 г  54 хв 
Хутір-Михайлівський 18.57 40 хв  19.37 21 г  41 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  35 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 27 хв  01.38 1 д  3 г  55 хв 
Москва-Київська 05.24 1 д  8 г  8 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031