У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ь Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 341Ь сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 21.24 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.22 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Калараш, Корнешти, Унгень, Бельць-Ораш, Тирнове, Редиул-Маре, Велчинець, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Конотоп, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.24
Стрешени 21.58 3 хв  22.01 34 хв 
Калараш 22.28 4 хв  22.32 1 г  4 хв 
Сипотень 22.43 4 хв  22.47 1 г  19 хв 
Корнешти 23.15 1 хв  23.16 1 г  51 хв 
Пирлиця 23.37 1 хв  23.38 2 г  13 хв 
Унгень 00.01 27 хв  00.28 2 г  37 хв 
Фалешти 01.32 3 хв  01.35 4 г  8 хв 
Бельць-Ораш 02.19 7 хв  02.26 4 г  55 хв 
Дрокія 03.19 3 хв  03.22 5 г  55 хв 
Тирнове 03.50 1 хв  03.51 6 г  26 хв 
Дондушень 04.06 2 хв  04.08 6 г  42 хв 
Редиул-Маре 04.23 1 хв  04.24 6 г  59 хв 
Окниця 04.48 17 хв  05.05 7 г  24 хв 
Велчинець 05.51 38 хв  06.29 8 г  27 хв 
Могилів-Подільський 06.41 50 хв  07.31 9 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 09.57 20 хв  10.17 12 г  33 хв 
Вінниця 11.00 4 хв  11.04 13 г  36 хв 
Козятин-1 11.54 2 хв  11.56 14 г  30 хв 
Київ-Пас. 14.03 20 хв  14.23 16 г  39 хв 
Конотоп 17.10 15 хв  17.25 19 г  46 хв 
Хутір-Михайлівський 18.57 40 хв  19.37 21 г  33 хв 
Брянск-Орловський 22.51 50 хв  23.41 1 д  1 г  27 хв 
Сухиничі-Головні 01.11 29 хв  01.40 1 д  3 г  47 хв 
Москва-Київська 05.22 1 д  7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 341Ь Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції