У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.44 і прибуває на станцію Кишинів о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Хутір-Михайлівський, Київ-Пас., Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Дрокія, Фалешти, Пирлиця, Сипотень, Стрешени.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.44
Калуга-2 13.30 2 хв  13.32 2 г  46 хв 
Сухиничі-Головні 14.33 26 хв  14.59 3 г  49 хв 
Брянск-Орловський 16.29 50 хв  17.19 5 г  45 хв 
Хутір-Михайлівський 19.12 50 хв  20.02 8 г  28 хв 
Конотоп 21.22 15 хв  21.37 10 г  38 хв 
Київ-Пас. 00.28 20 хв  00.48 13 г  44 хв 
Козятин-1 02.53 2 хв  02.55 16 г  9 хв 
Вінниця 03.49 11 хв  04.00 17 г  5 хв 
Жмеринка-Пас. 04.47 33 хв  05.20 18 г  3 хв 
Могилів-Подільський 08.07 50 хв  08.57 21 г  23 хв 
Велчинець 09.09 40 хв  09.49 22 г  25 хв 
Окниця 10.39 17 хв  10.56 23 г  55 хв 
Редиул-Маре 11.20 1 хв  11.21 1 д  36 хв 
Дондушень 11.34 2 хв  11.36 1 д  50 хв 
Тирнове 11.49 1 хв  11.50 1 д  1 г  5 хв 
Дрокія 12.16 3 хв  12.19 1 д  1 г  32 хв 
Бельць-Ораш 13.13 7 хв  13.20 1 д  2 г  29 хв 
Фалешти 14.03 5 хв  14.08 1 д  3 г  19 хв 
Унгень 15.16 31 хв  15.47 1 д  4 г  32 хв 
Пирлиця 16.11 1 хв  16.12 1 д  5 г  27 хв 
Корнешти 16.39 1 хв  16.40 1 д  5 г  55 хв 
Сипотень 17.04 2 хв  17.06 1 д  6 г  20 хв 
Калараш 17.17 3 хв  17.20 1 д  6 г  33 хв 
Стрешени 17.51 2 хв  17.53 1 д  7 г  7 хв 
Кишинів 18.28 1 д  7 г  44 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930