У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.44 і прибуває на станцію Кишинів о 17.33 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Брянск-Орловський, Київ-Пас., Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Редиул-Маре, Дрокія, Унгень, Корнешти, Калараш, Гидигич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.44
Калуга-2 13.30 2 хв  13.32 2 г  46 хв 
Сухиничі-Головні 14.33 26 хв  14.59 3 г  49 хв 
Брянск-Орловський 16.29 50 хв  17.19 5 г  45 хв 
Хутір-Михайлівський 18.12 50 хв  19.02 7 г  28 хв 
Конотоп 20.22 15 хв  20.37 9 г  38 хв 
Київ-Пас. 23.21 30 хв  23.51 12 г  37 хв 
Козятин-1 01.56 2 хв  01.58 15 г  12 хв 
Вінниця 02.54 11 хв  03.05 16 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 03.51 26 хв  04.17 17 г  7 хв 
Копай 05.28 12 хв  05.40 18 г  44 хв 
Вендичани 06.20 28 хв  06.48 19 г  36 хв 
Могилів-Подільський 07.21 50 хв  08.11 20 г  37 хв 
Велчинець 08.23 40 хв  09.03 21 г  39 хв 
Окниця 09.53 17 хв  10.10 23 г  9 хв 
Редиул-Маре 10.34 1 хв  10.35 23 г  50 хв 
Дондушень 10.49 2 хв  10.51 1 д  5 хв 
Тирнове 11.04 1 хв  11.05 1 д  20 хв 
Дрокія 11.31 2 хв  11.33 1 д  47 хв 
Бельць-Ораш 12.27 5 хв  12.32 1 д  1 г  43 хв 
Фалешти 13.15 3 хв  13.18 1 д  2 г  31 хв 
Унгень 14.18 31 хв  14.49 1 д  3 г  34 хв 
Пирлиця 15.13 1 хв  15.14 1 д  4 г  29 хв 
Бумбета 15.30 1 хв  15.31 1 д  4 г  46 хв 
Корнешти 15.41 1 хв  15.42 1 д  4 г  57 хв 
Бахмут 15.52 1 хв  15.53 1 д  5 г  8 хв 
Сипотень 16.06 2 хв  16.08 1 д  5 г  22 хв 
Калараш 16.19 3 хв  16.22 1 д  5 г  35 хв 
Буковець 16.35 3 хв  16.38 1 д  5 г  51 хв 
Стрешени 16.51 4 хв  16.55 1 д  6 г  7 хв 
Гидигич 17.10 4 хв  17.14 1 д  6 г  26 хв 
Кишинів 17.33 1 д  6 г  49 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031