У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.45 і прибуває на станцію Кишинів о 19.17 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 8 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хутір-Михайлівський, Козятин-1, Бар, Велчинець, Дондушень, Бельць-Слобозія, Унгень, Корнешти, Калараш, Гидигич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.45
Сухиничі-Головні 14.26 30 хв  14.56 3 г  41 хв 
Брянск-Орловський 16.34 50 хв  17.24 5 г  49 хв 
Хутір-Михайлівський 19.17 45 хв  20.02 8 г  32 хв 
Конотоп 21.23 15 хв  21.38 10 г  38 хв 
Київ-Пас. 00.26 20 хв  00.46 13 г  41 хв 
Козятин-1 02.55 2 хв  02.57 16 г  10 хв 
Вінниця 03.54 12 хв  04.06 17 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 04.53 28 хв  05.21 18 г  8 хв 
Бар 06.03 6 хв  06.09 19 г  18 хв 
Вендичани 07.14 14 хв  07.28 20 г  29 хв 
Могилів-Подільський 08.07 50 хв  08.57 21 г  22 хв 
Велчинець 09.09 40 хв  09.49 22 г  24 хв 
Окниця 10.39 27 хв  11.06 23 г  54 хв 
Редиул-Маре 11.30 1 хв  11.31 1 д  45 хв 
Дондушень 11.46 2 хв  11.48 1 д  1 г  1 хв 
Тирнове 12.01 1 хв  12.02 1 д  1 г  16 хв 
Дрокія 12.29 3 хв  12.32 1 д  1 г  44 хв 
Бельць-Слобозія 13.11 29 хв  13.40 1 д  2 г  26 хв 
Бельць-Ораш 13.55 2 хв  13.57 1 д  3 г  10 хв 
Фалешти 14.44 14 хв  14.58 1 д  3 г  59 хв 
Унгень 16.00 32 хв  16.32 1 д  5 г  15 хв 
Пирлиця 16.58 2 хв  17.00 1 д  6 г  13 хв 
Бумбета 17.16 1 хв  17.17 1 д  6 г  31 хв 
Корнешти 17.25 2 хв  17.27 1 д  6 г  40 хв 
Бахмут 17.37 2 хв  17.39 1 д  6 г  52 хв 
Сипотень 17.52 10 хв  18.02 1 д  7 г  7 хв 
Калараш 18.13 2 хв  18.15 1 д  7 г  28 хв 
Буковець 18.26 1 хв  18.27 1 д  7 г  41 хв 
Стрешени 18.40 2 хв  18.42 1 д  7 г  55 хв 
Гидигич 18.57 1 хв  18.58 1 д  8 г  12 хв 
Кишинів 19.17 1 д  8 г  32 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031