У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.44 і прибуває на станцію Кишинів о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Хутір-Михайлівський, Київ-Пас., Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Дрокія, Фалешти, Пирлиця, Сипотень, Стрешени.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.44
Калуга-2 13.30 2 хв  13.32 2 г  46 хв 
Сухиничі-Головні 14.33 26 хв  14.59 3 г  49 хв 
Брянск-Орловський 16.29 50 хв  17.19 5 г  45 хв 
Хутір-Михайлівський 19.12 50 хв  20.02 8 г  28 хв 
Конотоп 21.22 15 хв  21.37 10 г  38 хв 
Київ-Пас. 00.28 20 хв  00.48 13 г  44 хв 
Козятин-1 02.53 2 хв  02.55 16 г  9 хв 
Вінниця 03.49 11 хв  04.00 17 г  5 хв 
Жмеринка-Пас. 04.47 33 хв  05.20 18 г  3 хв 
Могилів-Подільський 08.07 50 хв  08.57 21 г  23 хв 
Велчинець 09.09 40 хв  09.49 22 г  25 хв 
Окниця 10.39 17 хв  10.56 23 г  55 хв 
Редиул-Маре 11.20 1 хв  11.21 1 д  36 хв 
Дондушень 11.34 2 хв  11.36 1 д  50 хв 
Тирнове 11.49 1 хв  11.50 1 д  1 г  5 хв 
Дрокія 12.16 3 хв  12.19 1 д  1 г  32 хв 
Бельць-Ораш 13.13 7 хв  13.20 1 д  2 г  29 хв 
Фалешти 14.03 5 хв  14.08 1 д  3 г  19 хв 
Унгень 15.16 31 хв  15.47 1 д  4 г  32 хв 
Пирлиця 16.11 1 хв  16.12 1 д  5 г  27 хв 
Корнешти 16.39 1 хв  16.40 1 д  5 г  55 хв 
Сипотень 17.04 2 хв  17.06 1 д  6 г  20 хв 
Калараш 17.17 3 хв  17.20 1 д  6 г  33 хв 
Стрешени 17.51 2 хв  17.53 1 д  7 г  7 хв 
Кишинів 18.28 1 д  7 г  44 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031