У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

341Ф Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 341Ф сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 10.41 і прибуває на станцію Кишинів о 17.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сухиничі-Головні, Хутір-Михайлівський, Київ-Пас., Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Дрокія, Фалешти, Пирлиця, Сипотень, Стрешени.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 10.41
Калуга-2 13.25 2 хв  13.27 2 г  44 хв 
Сухиничі-Головні 14.27 29 хв  14.56 3 г  46 хв 
Брянск-Орловський 16.29 50 хв  17.19 5 г  48 хв 
Хутір-Михайлівський 18.09 54 хв  19.03 7 г  28 хв 
Конотоп 20.22 15 хв  20.37 9 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.21 30 хв  23.51 12 г  40 хв 
Козятин-1 01.56 2 хв  01.58 15 г  15 хв 
Вінниця 02.52 11 хв  03.03 16 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 03.50 28 хв  04.18 17 г  9 хв 
Могилів-Подільський 07.17 1 г 3 хв  08.20 20 г  36 хв 
Велчинець 08.32 40 хв  09.12 21 г  51 хв 
Окниця 10.02 17 хв  10.19 23 г  21 хв 
Редиул-Маре 10.43 1 хв  10.44 1 д  2 хв 
Дондушень 10.57 2 хв  10.59 1 д  16 хв 
Тирнове 11.12 1 хв  11.13 1 д  31 хв 
Дрокія 11.39 3 хв  11.42 1 д  58 хв 
Бельць-Ораш 12.36 5 хв  12.41 1 д  1 г  55 хв 
Фалешти 13.24 2 хв  13.26 1 д  2 г  43 хв 
Унгень 14.26 28 хв  14.54 1 д  3 г  45 хв 
Пирлиця 15.18 1 хв  15.19 1 д  4 г  37 хв 
Корнешти 15.46 1 хв  15.47 1 д  5 г  5 хв 
Сипотень 16.11 1 хв  16.12 1 д  5 г  30 хв 
Калараш 16.23 2 хв  16.25 1 д  5 г  42 хв 
Стрешени 16.52 2 хв  16.54 1 д  6 г  11 хв 
Кишинів 17.32 1 д  6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 341Ф Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції