У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 035Ш сполученням Перемишль Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.39 49 хв  23.28 4 г 
Красне 00.08 2 хв  00.10 5 г  29 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 5 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 6 г  50 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  44 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  55 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 8 г  50 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 10 г  21 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 11 г  20 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 11 г  55 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 12 г  24 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 12 г  46 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 13 г  43 хв 
Роздільна-1 10.08 2 хв  10.10 15 г  29 хв 
Одеса-Головна 11.16 16 г  37 хв 

У розкладі поїзда 035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031