У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 035Ш сполученням Перемишль Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.59 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.59
Львів 22.40 48 хв  23.28 3 г  41 хв 
Красне 00.10 2 хв  00.12 5 г  11 хв 
Злочів 00.34 2 хв  00.36 5 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 6 г  30 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  24 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  35 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 8 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 10 г  1 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 11 г 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 11 г  35 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 12 г  4 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 12 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 08.23 20 хв  08.43 13 г  24 хв 
Роздільна-1 10.13 2 хв  10.15 15 г  14 хв 
Одеса-Головна 11.15 16 г  16 хв 

У розкладі поїзда 035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції