У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 035Ш сполученням Перемишль Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.39 49 хв  23.28 4 г 
Красне 00.08 2 хв  00.10 5 г  29 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 5 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 6 г  50 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  44 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  55 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 8 г  50 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 10 г  21 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 11 г  20 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 11 г  55 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 12 г  24 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 12 г  46 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 13 г  43 хв 
Роздільна-1 10.07 2 хв  10.09 15 г  28 хв 
Одеса-Головна 11.16 16 г  37 хв 

У розкладі поїзда 035Ш Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930