У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Рахів о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Тернопіль-Пас., Хоростків, Чортків, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.34
Фастів-1 15.31 1 хв  15.32 57 хв 
Вінниця 17.37 5 хв  17.42 3 г  3 хв 
Хмельницький 19.48 17 хв  20.05 5 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 39 хв  22.35 7 г  22 хв 
Трембовля 23.45 2 хв  23.47 9 г  11 хв 
Хоростків 00.20 2 хв  00.22 9 г  46 хв 
Копичинці 00.42 2 хв  00.44 10 г  8 хв 
Чортків 01.17 4 хв  01.21 10 г  43 хв 
Тлусте 02.12 2 хв  02.14 11 г  38 хв 
Заліщики 03.06 4 хв  03.10 12 г  32 хв 
Стефанешти 03.39 2 хв  03.41 13 г  5 хв 
Городенка-Завод 04.23 2 хв  04.25 13 г  49 хв 
Гвіздець 05.04 1 хв  05.05 14 г  30 хв 
Коломия 05.40 20 хв  06.00 15 г  6 хв 
Яремче 07.07 3 хв  07.10 16 г  33 хв 
Татарів 07.44 2 хв  07.46 17 г  10 хв 
Ворохта 08.03 2 хв  08.05 17 г  29 хв 
Ясіня 08.48 3 хв  08.51 18 г  14 хв 
Кваси 09.11 2 хв  09.13 18 г  37 хв 
Рахів 09.43 19 г  9 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31