У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.28 і прибуває на станцію Рахів о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Тернопіль-Пас., Хоростків, Чортків, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.28
Фастів-1 15.30 2 хв  15.32 1 г  2 хв 
Вінниця 17.34 5 хв  17.39 3 г  6 хв 
Хмельницький 19.48 17 хв  20.05 5 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 39 хв  22.35 7 г  28 хв 
Трембовля 23.41 2 хв  23.43 9 г  13 хв 
Хоростків 00.15 2 хв  00.17 9 г  47 хв 
Копичинці 00.37 2 хв  00.39 10 г  9 хв 
Чортків 01.08 4 хв  01.12 10 г  40 хв 
Тлусте 02.04 2 хв  02.06 11 г  36 хв 
Заліщики 02.55 2 хв  02.57 12 г  27 хв 
Стефанешти 03.26 2 хв  03.28 12 г  58 хв 
Городенка-Завод 04.13 2 хв  04.15 13 г  45 хв 
Гвіздець 04.55 2 хв  04.57 14 г  27 хв 
Коломия 05.37 20 хв  05.57 15 г  9 хв 
Яремче 07.07 3 хв  07.10 16 г  39 хв 
Татарів 07.44 2 хв  07.46 17 г  16 хв 
Ворохта 08.03 2 хв  08.05 17 г  35 хв 
Ясіня 08.48 3 хв  08.51 18 г  20 хв 
Кваси 09.11 2 хв  09.13 18 г  43 хв 
Рахів 09.43 19 г  15 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції