У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Рахів о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Тернопіль-Пас., Хоростків, Чортків, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.34
Фастів-1 15.31 1 хв  15.32 57 хв 
Вінниця 17.37 5 хв  17.42 3 г  3 хв 
Хмельницький 19.48 17 хв  20.05 5 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 39 хв  22.35 7 г  22 хв 
Трембовля 23.45 2 хв  23.47 9 г  11 хв 
Хоростків 00.20 2 хв  00.22 9 г  46 хв 
Копичинці 00.42 2 хв  00.44 10 г  8 хв 
Чортків 01.17 4 хв  01.21 10 г  43 хв 
Тлусте 02.12 2 хв  02.14 11 г  38 хв 
Заліщики 03.06 4 хв  03.10 12 г  32 хв 
Стефанешти 03.39 2 хв  03.41 13 г  5 хв 
Городенка-Завод 04.23 2 хв  04.25 13 г  49 хв 
Гвіздець 05.04 1 хв  05.05 14 г  30 хв 
Коломия 05.40 20 хв  06.00 15 г  6 хв 
Яремче 07.07 3 хв  07.10 16 г  33 хв 
Татарів 07.44 2 хв  07.46 17 г  10 хв 
Ворохта 08.03 2 хв  08.05 17 г  29 хв 
Ясіня 08.48 3 хв  08.51 18 г  14 хв 
Кваси 09.11 2 хв  09.13 18 г  37 хв 
Рахів 09.43 19 г  9 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031