У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

357К Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 357К сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.28 і прибуває на станцію Рахів о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Тернопіль-Пас., Хоростків, Чортків, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.28
Фастів-1 15.30 2 хв  15.32 1 г  2 хв 
Вінниця 17.34 5 хв  17.39 3 г  6 хв 
Хмельницький 19.48 17 хв  20.05 5 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 21.56 39 хв  22.35 7 г  28 хв 
Трембовля 23.41 2 хв  23.43 9 г  13 хв 
Хоростків 00.15 2 хв  00.17 9 г  47 хв 
Копичинці 00.37 2 хв  00.39 10 г  9 хв 
Чортків 01.08 4 хв  01.12 10 г  40 хв 
Тлусте 02.04 2 хв  02.06 11 г  36 хв 
Заліщики 02.55 2 хв  02.57 12 г  27 хв 
Стефанешти 03.26 2 хв  03.28 12 г  58 хв 
Городенка-Завод 04.13 2 хв  04.15 13 г  45 хв 
Гвіздець 04.55 2 хв  04.57 14 г  27 хв 
Коломия 05.37 20 хв  05.57 15 г  9 хв 
Яремче 07.07 3 хв  07.10 16 г  39 хв 
Татарів 07.44 2 хв  07.46 17 г  16 хв 
Ворохта 08.03 2 хв  08.05 17 г  35 хв 
Ясіня 08.48 3 хв  08.51 18 г  20 хв 
Кваси 09.11 2 хв  09.13 18 г  43 хв 
Рахів 09.43 19 г  15 хв 

У розкладі поїзда 357К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031