У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

358Л Коломия — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 358Л сполученням Коломия - Київ-Пас. відправляється зі станції Коломия о 16.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гвіздець, Городенка-Завод, Стефанешти, Заліщики, Тлусте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 16.18
Гвіздець 16.56 2 хв  16.58 38 хв 
Городенка-Завод 17.41 2 хв  17.43 1 г  23 хв 
Стефанешти 18.33 2 хв  18.35 2 г  15 хв 
Заліщики 18.59 2 хв  19.01 2 г  41 хв 
Тлусте 19.53 2 хв  19.55 3 г  35 хв 
Чортків 20.43 2 хв  20.45 4 г  25 хв 
Копичинці 21.18 2 хв  21.20 5 г 
Хоростків 21.40 2 хв  21.42 5 г  22 хв 
Трембовля 22.09 2 хв  22.11 5 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 23.12 30 хв  23.42 6 г  54 хв 
Хмельницький 01.28 12 хв  01.40 9 г  10 хв 
Вінниця 03.24 3 хв  03.27 11 г  6 хв 
Фастів-1 05.24 1 хв  05.25 13 г  6 хв 
Київ-Пас. 06.22 14 г  4 хв 

У розкладі поїзда 358Л Коломия — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930