У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

358Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 358Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 12.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Коломия, Городенка-Завод, Заліщики, Чортків, Хоростків, Тернопіль-Пас., Вінниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.17
Кваси 12.42 3 хв  12.45 25 хв 
Ясіня 13.12 13 хв  13.25 55 хв 
Ворохта 14.14 4 хв  14.18 1 г  57 хв 
Татарів 14.28 2 хв  14.30 2 г  11 хв 
Яремче 14.55 2 хв  14.57 2 г  38 хв 
Коломия 15.54 26 хв  16.20 3 г  37 хв 
Гвіздець 16.59 2 хв  17.01 4 г  42 хв 
Городенка-Завод 17.49 2 хв  17.51 5 г  32 хв 
Стефанешти 18.41 2 хв  18.43 6 г  24 хв 
Заліщики 19.05 2 хв  19.07 6 г  48 хв 
Тлусте 20.00 2 хв  20.02 7 г  43 хв 
Чортків 20.45 2 хв  20.47 8 г  28 хв 
Копичинці 21.24 2 хв  21.26 9 г  7 хв 
Хоростків 21.46 2 хв  21.48 9 г  29 хв 
Трембовля 22.12 2 хв  22.14 9 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 23.13 33 хв  23.46 10 г  56 хв 
Хмельницький 01.33 7 хв  01.40 13 г  16 хв 
Вінниця 03.24 3 хв  03.27 15 г  7 хв 
Фастів-1 05.30 2 хв  05.32 17 г  13 хв 
Київ-Пас. 06.34 18 г  17 хв 

У розкладі поїзда 358Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031