У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

358Л Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 358Л сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 12.17 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Коломия, Городенка-Завод, Заліщики, Чортків, Хоростків, Тернопіль-Пас., Гнівань, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.17
Кваси 12.42 3 хв  12.45 25 хв 
Ясіня 13.12 13 хв  13.25 55 хв 
Ворохта 14.14 4 хв  14.18 1 г  57 хв 
Татарів 14.28 2 хв  14.30 2 г  11 хв 
Яремче 14.55 2 хв  14.57 2 г  38 хв 
Коломия 15.54 26 хв  16.20 3 г  37 хв 
Гвіздець 16.59 2 хв  17.01 4 г  42 хв 
Городенка-Завод 17.49 2 хв  17.51 5 г  32 хв 
Стефанешти 18.41 2 хв  18.43 6 г  24 хв 
Заліщики 19.05 2 хв  19.07 6 г  48 хв 
Тлусте 20.00 2 хв  20.02 7 г  43 хв 
Чортків 20.45 2 хв  20.47 8 г  28 хв 
Копичинці 21.24 2 хв  21.26 9 г  7 хв 
Хоростків 21.46 2 хв  21.48 9 г  29 хв 
Трембовля 22.12 2 хв  22.14 9 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 23.13 33 хв  23.46 10 г  56 хв 
Хмельницький 01.33 7 хв  01.40 13 г  16 хв 
Гнівань 03.08 2 хв  03.10 14 г  51 хв 
Вінниця 03.29 3 хв  03.32 15 г  12 хв 
Фастів-1 05.31 2 хв  05.33 17 г  14 хв 
Київ-Пас. 06.32 18 г  15 хв 

У розкладі поїзда 358Л Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30