У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів, Мостиська-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.29 2 хв  19.31 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 21.03 15 хв  21.18 2 г  37 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.17 5 хв  04.22 9 г  51 хв 
Злочів 05.21 2 хв  05.23 10 г  55 хв 
Красне 05.48 2 хв  05.50 11 г  22 хв 
Львів 06.33 1 г 17 хв  07.50 12 г  7 хв 
Мостиська-2 09.03 40 хв  09.43 14 г  37 хв 
Перемишль Головний 09.45 15 г  19 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031