У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів, Мостиська-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.29 2 хв  19.31 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 21.03 15 хв  21.18 2 г  37 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.17 5 хв  04.22 9 г  51 хв 
Злочів 05.21 2 хв  05.23 10 г  55 хв 
Красне 05.48 2 хв  05.50 11 г  22 хв 
Львів 06.33 1 г 17 хв  07.50 12 г  7 хв 
Мостиська-2 09.03 40 хв  09.43 14 г  37 хв 
Перемишль Головний 09.45 15 г  19 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031