У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.58 15 хв  21.13 2 г  33 хв 
Кодима 22.04 2 хв  22.06 3 г  39 хв 
Рудниця 22.28 2 хв  22.30 4 г  3 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 00.27 26 хв  00.53 6 г  2 хв 
Хмельницький 02.19 5 хв  02.24 7 г  54 хв 
Волочиськ 03.21 2 хв  03.23 8 г  56 хв 
Підволочиськ 03.31 2 хв  03.33 9 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 04.19 5 хв  04.24 9 г  54 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 35 хв  07.10 12 г  10 хв 
Перемишль Головний 09.03 14 г  38 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829