У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.28 2 хв  19.30 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 21.00 15 хв  21.15 2 г  34 хв 
Кодима 22.07 2 хв  22.09 3 г  41 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  52 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  53 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  20 хв 
Львів 06.35 1 г 20 хв  07.55 12 г  9 хв 
Перемишль Головний 09.50 15 г  24 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728