У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.58 15 хв  21.13 2 г  33 хв 
Кодима 22.04 2 хв  22.06 3 г  39 хв 
Рудниця 22.28 2 хв  22.30 4 г  3 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 00.27 26 хв  00.53 6 г  2 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  56 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  55 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  53 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 1 г 20 хв  07.55 12 г  10 хв 
Перемишль Головний 09.50 15 г  25 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031