У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 21.01 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 31 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Бихов, Орша-Центральна, Новосокольники, Чихачево, Сольці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.01
Берешти 23.03 3 хв  23.06 2 г  2 хв 
Фалешти 23.59 5 хв  00.04 2 г  58 хв 
Бельць-Ораш 00.47 11 хв  00.58 3 г  46 хв 
Дрокія 01.51 5 хв  01.56 4 г  50 хв 
Дондушень 02.35 5 хв  02.40 5 г  34 хв 
Окниця 03.17 17 хв  03.34 6 г  16 хв 
Велчинець 04.20 40 хв  05.00 7 г  19 хв 
Могилів-Подільський 05.12 50 хв  06.02 8 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 08.20 20 хв  08.40 11 г  19 хв 
Вінниця 09.24 7 хв  09.31 12 г  23 хв 
Козятин-1 10.24 24 хв  10.48 13 г  23 хв 
Житомир 12.15 5 хв  12.20 15 г  14 хв 
Коростень 13.45 18 хв  14.03 16 г  44 хв 
Овруч 14.53 40 хв  15.33 17 г  52 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 20 г  14 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 21 г  26 хв 
Калинковичі 18.53 14 хв  19.07 21 г  52 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 4 хв  20.02 22 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 23 г  37 хв 
Рогачєв 21.31 2 хв  21.33 1 д  30 хв 
Бихов 22.08 2 хв  22.10 1 д  1 г  7 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  1 г  54 хв 
Шклов 23.43 2 хв  23.45 1 д  2 г  42 хв 
Орша-Центральна 00.26 24 хв  00.50 1 д  3 г  25 хв 
Вітебськ 02.05 15 хв  02.20 1 д  5 г  4 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  6 г  58 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  8 г  1 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  9 г  15 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  9 г  39 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  10 г  6 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  10 г  31 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  10 г  58 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  11 г  46 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  14 г  43 хв 

У розкладі поїзда 361Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031