У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Ь сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Кишинів відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 20.40 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 29 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дєдовичі, Локня, Вітебськ, Шклов, Рогачєв, Калинковичі, Овруч, Козятин-1, Могилів-Подільський, Редиул-Маре, Бельць-Ораш.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 20.40
Сольці 23.25 2 хв  23.27 2 г  45 хв 
Дно 00.01 2 хв  00.03 3 г  21 хв 
Дєдовичі 00.32 2 хв  00.34 3 г  52 хв 
Чихачево 00.59 2 хв  01.01 4 г  19 хв 
Сущево 01.26 2 хв  01.28 4 г  46 хв 
Локня 01.51 2 хв  01.53 5 г  11 хв 
Новосокольники 02.48 33 хв  03.21 6 г  8 хв 
Невель-2 04.02 2 хв  04.04 7 г  22 хв 
Вітебськ 05.22 12 хв  05.34 8 г  42 хв 
Богушевська 06.12 2 хв  06.14 9 г  32 хв 
Орша-Центральна 06.51 23 хв  07.14 10 г  11 хв 
Шклов 07.52 2 хв  07.54 11 г  12 хв 
Могилів-1 08.30 10 хв  08.40 11 г  50 хв 
Бихов 09.29 2 хв  09.31 12 г  49 хв 
Рогачєв 10.06 2 хв  10.08 13 г  26 хв 
Жлобин-Пас. 10.37 23 хв  11.00 13 г  57 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.34 2 хв  11.36 14 г  54 хв 
Калинковичі 12.27 15 хв  12.42 15 г  47 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 16 г  26 хв 
Словечно 13.39 37 хв  14.16 16 г  59 хв 
Овруч 13.53 40 хв  14.33 17 г  13 хв 
Коростень 15.26 20 хв  15.46 18 г  46 хв 
Житомир 17.24 5 хв  17.29 20 г  44 хв 
Козятин-1 19.01 22 хв  19.23 22 г  21 хв 
Вінниця 20.25 5 хв  20.30 23 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 21.17 20 хв  21.37 1 д  37 хв 
Могилів-Подільський 23.56 45 хв  00.41 1 д  3 г  16 хв 
Велчинець 00.53 40 хв  01.33 1 д  4 г  13 хв 
Окниця 02.22 20 хв  02.42 1 д  5 г  42 хв 
Редиул-Маре 03.12 1 хв  03.13 1 д  6 г  32 хв 
Дондушень 03.29 5 хв  03.34 1 д  6 г  49 хв 
Дрокія 04.21 5 хв  04.26 1 д  7 г  41 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 1 д  8 г  38 хв 
Фалешти 06.04 5 хв  06.09 1 д  9 г  24 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 1 д  10 г  19 хв 
Кишинів 09.00 1 д  12 г  20 хв 

У розкладі поїзда 361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829