У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 361Ь сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Кишинів відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 20.40 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 29 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дєдовичі, Локня, Вітебськ, Шклов, Рогачєв, Калинковичі, Овруч, Козятин-1, Могилів-Подільський, Редиул-Маре, Бельць-Ораш.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 20.40
Сольці 23.25 2 хв  23.27 2 г  45 хв 
Дно 00.01 2 хв  00.03 3 г  21 хв 
Дєдовичі 00.32 2 хв  00.34 3 г  52 хв 
Чихачево 00.59 2 хв  01.01 4 г  19 хв 
Сущево 01.26 2 хв  01.28 4 г  46 хв 
Локня 01.51 2 хв  01.53 5 г  11 хв 
Новосокольники 02.48 33 хв  03.21 6 г  8 хв 
Невель-2 04.02 2 хв  04.04 7 г  22 хв 
Вітебськ 05.22 12 хв  05.34 8 г  42 хв 
Богушевська 06.12 2 хв  06.14 9 г  32 хв 
Орша-Центральна 06.51 23 хв  07.14 10 г  11 хв 
Шклов 07.52 2 хв  07.54 11 г  12 хв 
Могилів-1 08.30 10 хв  08.40 11 г  50 хв 
Бихов 09.29 2 хв  09.31 12 г  49 хв 
Рогачєв 10.06 2 хв  10.08 13 г  26 хв 
Жлобин-Пас. 10.37 23 хв  11.00 13 г  57 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.34 2 хв  11.36 14 г  54 хв 
Калинковичі 12.27 15 хв  12.42 15 г  47 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 16 г  26 хв 
Словечно 13.39 37 хв  14.16 16 г  59 хв 
Овруч 13.53 40 хв  14.33 17 г  13 хв 
Коростень 15.26 20 хв  15.46 18 г  46 хв 
Житомир 17.24 5 хв  17.29 20 г  44 хв 
Козятин-1 19.01 22 хв  19.23 22 г  21 хв 
Вінниця 20.25 5 хв  20.30 23 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 21.17 20 хв  21.37 1 д  37 хв 
Могилів-Подільський 23.56 45 хв  00.41 1 д  3 г  16 хв 
Велчинець 00.53 40 хв  01.33 1 д  4 г  13 хв 
Окниця 02.22 20 хв  02.42 1 д  5 г  42 хв 
Редиул-Маре 03.12 1 хв  03.13 1 д  6 г  32 хв 
Дондушень 03.29 5 хв  03.34 1 д  6 г  49 хв 
Дрокія 04.21 5 хв  04.26 1 д  7 г  41 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 1 д  8 г  38 хв 
Фалешти 06.04 5 хв  06.09 1 д  9 г  24 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 1 д  10 г  19 хв 
Кишинів 09.00 1 д  12 г  20 хв 

У розкладі поїзда 361Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031