У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

369Щ Баку-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 369Щ сполученням Баку-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Баку-Пас. о 01.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 9 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 46 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 10 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хачмас, Ізбербаш, Кизилюрт, Артезиан, Аксарайська-1, Волзький, Себряково, Поворино, Лиски, Валуйки-Пас., Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баку-Пас. 01.35
Сумгаїт 02.19 3 хв  02.22 44 хв 
Шабран 04.21 2 хв  04.23 2 г  46 хв 
Хачмас 05.13 20 хв  05.33 3 г  38 хв 
Ялама 06.25 30 хв  06.55 4 г  50 хв 
Дербент 08.52 10 хв  09.02 7 г  17 хв 
Ізбербаш 10.15 3 хв  10.18 8 г  40 хв 
Манас 10.47 2 хв  10.49 9 г  12 хв 
Махачкала 11.22 12 хв  11.34 9 г  47 хв 
Кизилюрт 12.35 25 хв  13.00 11 г 
Кизляр 14.18 7 хв  14.25 12 г  43 хв 
Кочубей 15.20 2 хв  15.22 13 г  45 хв 
Артезиан 16.20 20 хв  16.40 14 г  45 хв 
Улан-Холл 17.28 2 хв  17.30 15 г  53 хв 
Астрахань-1 21.10 45 хв  21.55 19 г  35 хв 
Аксарайська-1 22.48 2 хв  22.50 21 г  13 хв 
Верхній Баскунчак 01.30 10 хв  01.40 23 г  55 хв 
Володимирівка 02.35 2 хв  02.37 1 д  1 г 
Волзький 04.43 2 хв  04.45 1 д  3 г  8 хв 
Волгоград-1 05.29 37 хв  06.06 1 д  3 г  54 хв 
Арчеда 09.00 4 хв  09.04 1 д  7 г  25 хв 
Себряково 10.02 2 хв  10.04 1 д  8 г  27 хв 
Филонове 11.28 2 хв  11.30 1 д  9 г  53 хв 
Алексиково 12.39 11 хв  12.50 1 д  11 г  4 хв 
Поворино 12.25 35 хв  13.00 1 д  10 г  50 хв 
Новохоперськ 14.02 2 хв  14.04 1 д  12 г  27 хв 
Талова 15.04 2 хв  15.06 1 д  13 г  29 хв 
Лиски 16.55 15 хв  17.10 1 д  15 г  20 хв 
Острогожськ 17.58 2 хв  18.00 1 д  16 г  23 хв 
Алексєєвка 18.42 2 хв  18.44 1 д  17 г  7 хв 
Валуйки-Пас. 19.59 1 г 10 хв  21.09 1 д  18 г  24 хв 
Куп'янськ-Вузловий 22.56 1 г 23.56 1 д  21 г  21 хв 
Харків-Пас. 02.08 3 г 5 хв  05.13 2 д  33 хв 
Лозова 07.08 6 хв  07.14 2 д  5 г  33 хв 
Павлоград-1 08.11 2 хв  08.13 2 д  6 г  36 хв 
Синельникове-2 09.49 2 хв  09.51 2 д  8 г  14 хв 
Дніпро-Головний 10.36 2 д  9 г  1 хв 

У розкладі поїзда 369Щ Баку-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30