У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

369Щ Баку-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 369Щ сполученням Баку-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Баку-Пас. о 01.35 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 9 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 44 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хачмас, Ізбербаш, Кизилюрт, Артезиан, Аксарайська-1, Волзький, Себряково, Поворино, Лиски, Валуйки-Пас., Лозова, Синельникове-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баку-Пас. 01.35
Сумгаїт 02.19 3 хв  02.22 44 хв 
Шабран 04.21 2 хв  04.23 2 г  46 хв 
Хачмас 05.13 20 хв  05.33 3 г  38 хв 
Ялама 06.25 30 хв  06.55 4 г  50 хв 
Дербент 08.52 10 хв  09.02 7 г  17 хв 
Ізбербаш 10.15 3 хв  10.18 8 г  40 хв 
Манас 10.47 2 хв  10.49 9 г  12 хв 
Махачкала 11.22 12 хв  11.34 9 г  47 хв 
Кизилюрт 12.35 25 хв  13.00 11 г 
Кизляр 14.18 7 хв  14.25 12 г  43 хв 
Кочубей 15.20 2 хв  15.22 13 г  45 хв 
Артезиан 16.20 20 хв  16.40 14 г  45 хв 
Улан-Холл 17.28 2 хв  17.30 15 г  53 хв 
Астрахань-1 21.10 45 хв  21.55 19 г  35 хв 
Аксарайська-1 22.48 2 хв  22.50 21 г  13 хв 
Верхній Баскунчак 01.30 10 хв  01.40 23 г  55 хв 
Володимирівка 02.35 2 хв  02.37 1 д  1 г 
Волзький 04.43 2 хв  04.45 1 д  3 г  8 хв 
Волгоград-1 05.29 37 хв  06.06 1 д  3 г  54 хв 
Арчеда 09.00 4 хв  09.04 1 д  7 г  25 хв 
Себряково 10.02 2 хв  10.04 1 д  8 г  27 хв 
Филонове 11.28 2 хв  11.30 1 д  9 г  53 хв 
Алексиково 12.39 11 хв  12.50 1 д  11 г  4 хв 
Поворино 12.25 35 хв  13.00 1 д  10 г  50 хв 
Новохоперськ 14.02 2 хв  14.04 1 д  12 г  27 хв 
Талова 15.04 2 хв  15.06 1 д  13 г  29 хв 
Лиски 16.55 15 хв  17.10 1 д  15 г  20 хв 
Острогожськ 17.58 2 хв  18.00 1 д  16 г  23 хв 
Алексєєвка 18.42 2 хв  18.44 1 д  17 г  7 хв 
Валуйки-Пас. 20.09 1 г 21.09 1 д  18 г  34 хв 
Куп'янськ-Вузловий 21.52 1 г 22.52 1 д  20 г  17 хв 
Харків-Пас. 01.13 4 г 05.13 1 д  23 г  38 хв 
Лозова 07.08 6 хв  07.14 2 д  5 г  33 хв 
Павлоград-1 08.11 2 хв  08.13 2 д  6 г  36 хв 
Синельникове-1 08.42 59 хв  09.41 2 д  7 г  7 хв 
Синельникове-2 09.49 2 хв  09.51 2 д  8 г  14 хв 
Дніпро-Головний 10.36 2 д  9 г  1 хв 

У розкладі поїзда 369Щ Баку-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930