У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 369Щ сполученням Баку-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Баку-Пас. о 01.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 10 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 48 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ялама, Манас, Кочубей, Аксарайська-1, Волзький, Себряково, Алексиково, Талова, Валуйки-Пас., Кривохатки, Солоницька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баку-Пас. 01.35
Сумгаїт 02.19 3 хв  02.22 44 хв 
Шабран 04.21 2 хв  04.23 2 г  46 хв 
Хачмас 05.13 20 хв  05.33 3 г  38 хв 
Ялама 06.25 30 хв  06.55 4 г  50 хв 
Границя 2454 Км 06.30 2 хв  06.32 4 г  55 хв 
Дербент 08.55 5 хв  09.00 7 г  20 хв 
Ізбербаш 10.13 2 хв  10.15 8 г  38 хв 
Манас 10.44 2 хв  10.46 9 г  9 хв 
Махачкала 11.19 5 хв  11.24 9 г  44 хв 
Кизилюрт 12.24 25 хв  12.49 10 г  49 хв 
Кизляр 14.20 4 хв  14.24 12 г  45 хв 
Кочубей 15.19 2 хв  15.21 13 г  44 хв 
Артезиан 16.20 20 хв  16.40 14 г  45 хв 
Улан-Холл 17.25 3 хв  17.28 15 г  50 хв 
Астрахань-1 21.10 45 хв  21.55 19 г  35 хв 
Аксарайська-1 22.48 2 хв  22.50 21 г  13 хв 
Верхній Баскунчак 01.32 11 хв  01.43 23 г  57 хв 
Володимирівка 02.29 2 хв  02.31 1 д  54 хв 
Колобовка 02.35 5 хв  02.40 1 д  1 г 
Волзький 03.43 2 хв  03.45 1 д  2 г  8 хв 
Волгоград-1 04.29 37 хв  05.06 1 д  2 г  54 хв 
Качалино 06.25 8 хв  06.33 1 д  4 г  50 хв 
Арчеда 08.00 4 хв  08.04 1 д  6 г  25 хв 
Себряково 09.02 2 хв  09.04 1 д  7 г  27 хв 
Солоново 10.05 8 хв  10.13 1 д  8 г  30 хв 
Филонове 10.28 2 хв  10.30 1 д  8 г  53 хв 
Яриженська 11.06 11 хв  11.17 1 д  9 г  31 хв 
Алексиково 11.39 11 хв  11.50 1 д  10 г  4 хв 
Поворино 12.25 35 хв  13.00 1 д  10 г  50 хв 
Половцево 13.41 16 хв  13.57 1 д  12 г  6 хв 
Новохоперськ 14.16 2 хв  14.18 1 д  12 г  41 хв 
Талова 15.20 5 хв  15.25 1 д  13 г  45 хв 
Лиски 17.25 15 хв  17.40 1 д  15 г  50 хв 
Острогожськ 18.33 2 хв  18.35 1 д  16 г  58 хв 
Алексєєвка 19.13 2 хв  19.15 1 д  17 г  38 хв 
Валуйки-Пас. 20.30 1 г 21.30 1 д  18 г  55 хв 
Куп'янськ-Вузловий 23.12 50 хв  00.02 1 д  21 г  37 хв 
Харків-Пас. 02.16 28 хв  02.44 2 д  41 хв 
Люботин 03.20 2 хв  03.22 2 д  1 г  45 хв 
Кривохатки 05.02 7 хв  05.09 2 д  3 г  27 хв 
Полтава-Киівська 05.23 20 хв  05.43 2 д  3 г  48 хв 
Супрунівка 05.50 5 хв  05.55 2 д  4 г  15 хв 
Миргород 07.06 2 хв  07.08 2 д  5 г  31 хв 
Солоницька 07.55 35 хв  08.30 2 д  6 г  20 хв 
Лубни 08.43 2 хв  08.45 2 д  7 г  8 хв 
Лазірки 09.06 4 хв  09.10 2 д  7 г  31 хв 
Гребінка 09.26 20 хв  09.46 2 д  7 г  51 хв 
Київ-Пас. 11.46 2 д  10 г  11 хв 

У розкладі поїзда 369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031