У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 369Щ сполученням Баку-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Баку-Пас. о 01.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 8 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 47 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ялама, Махачкала, Артезиан, Верхній Баскунчак, Волгоград-1, Солоново, Поворино, Острогожськ, Харків-Пас., Лубни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Баку-Пас. 01.35
Сумгаїт 02.19 3 хв  02.22 44 хв 
Шабран 04.21 2 хв  04.23 2 г  46 хв 
Хачмас 05.13 20 хв  05.33 3 г  38 хв 
Ялама 06.25 30 хв  06.55 4 г  50 хв 
Дербент 08.52 10 хв  09.02 7 г  17 хв 
Ізбербаш 10.15 3 хв  10.18 8 г  40 хв 
Манас 10.47 2 хв  10.49 9 г  12 хв 
Махачкала 11.22 12 хв  11.34 9 г  47 хв 
Кизилюрт 12.35 25 хв  13.00 11 г 
Кизляр 14.18 7 хв  14.25 12 г  43 хв 
Кочубей 15.20 2 хв  15.22 13 г  45 хв 
Артезиан 16.20 20 хв  16.40 14 г  45 хв 
Улан-Холл 17.28 2 хв  17.30 15 г  53 хв 
Астрахань-1 21.10 45 хв  21.55 19 г  35 хв 
Аксарайська-1 22.48 2 хв  22.50 21 г  13 хв 
Верхній Баскунчак 01.30 10 хв  01.40 23 г  55 хв 
Ахтуба 02.21 5 хв  02.26 1 д  46 хв 
Володимирівка 02.35 2 хв  02.37 1 д  1 г 
Волзький 04.43 2 хв  04.45 1 д  3 г  8 хв 
Волгоград-1 05.29 37 хв  06.06 1 д  3 г  54 хв 
Качалино 07.25 8 хв  07.33 1 д  5 г  50 хв 
Арчеда 09.00 4 хв  09.04 1 д  7 г  25 хв 
Себряково 10.02 2 хв  10.04 1 д  8 г  27 хв 
Солоново 11.05 8 хв  11.13 1 д  9 г  30 хв 
Филонове 11.28 2 хв  11.30 1 д  9 г  53 хв 
Яриженська 12.06 11 хв  12.17 1 д  10 г  31 хв 
Алексиково 12.39 11 хв  12.50 1 д  11 г  4 хв 
Поворино 12.25 35 хв  13.00 1 д  10 г  50 хв 
Новохоперськ 14.02 2 хв  14.04 1 д  12 г  27 хв 
Талова 15.04 2 хв  15.06 1 д  13 г  29 хв 
Лиски 16.55 15 хв  17.10 1 д  15 г  20 хв 
Острогожськ 17.58 2 хв  18.00 1 д  16 г  23 хв 
Алексєєвка 18.42 2 хв  18.44 1 д  17 г  7 хв 
Валуйки-Пас. 20.09 1 г 21.09 1 д  18 г  34 хв 
Куп'янськ-Вузловий 21.52 1 г 22.52 1 д  20 г  17 хв 
Харків-Пас. 01.13 29 хв  01.42 1 д  23 г  38 хв 
Люботин 02.20 2 хв  02.22 2 д  45 хв 
Полтава-Киівська 04.36 21 хв  04.57 2 д  3 г  1 хв 
Миргород 06.14 2 хв  06.16 2 д  4 г  39 хв 
Лубни 07.10 2 хв  07.12 2 д  5 г  35 хв 
Лазірки 07.33 10 хв  07.43 2 д  5 г  58 хв 
Гребінка 07.58 17 хв  08.15 2 д  6 г  23 хв 
Київ-Пас. 10.18 2 д  8 г  43 хв 

У розкладі поїзда 369Щ Баку-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031