У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

370К Київ-Пас. — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 370К сполученням Київ-Пас. - Баку-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.50 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 14 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 53 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миргород, Харків-Пас., Алексєєвка, Талова, Алексиково, Арчеда, Володимирівка, Астрахань-1, Кочубей, Махачкала, Дербент, Сумгаїт.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.50
Гребінка 15.40 20 хв  16.00 1 г  50 хв 
Лубни 16.42 2 хв  16.44 2 г  52 хв 
Миргород 17.39 2 хв  17.41 3 г  49 хв 
Полтава-Киівська 19.19 26 хв  19.45 5 г  29 хв 
Люботин 21.52 2 хв  21.54 8 г  2 хв 
Харків-Пас. 22.28 32 хв  23.00 8 г  38 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.24 52 хв  02.16 11 г  34 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 05.55 15 г  5 хв 
Алексєєвка 07.10 2 хв  07.12 17 г  20 хв 
Острогожськ 07.51 2 хв  07.53 18 г  1 хв 
Лиски 08.38 28 хв  09.06 18 г  48 хв 
Талова 11.04 2 хв  11.06 21 г  14 хв 
Новохоперськ 12.03 2 хв  12.05 22 г  13 хв 
Поворино 12.57 53 хв  13.50 23 г  7 хв 
Алексиково 15.27 2 хв  15.29 1 д  1 г  37 хв 
Филонове 16.19 3 хв  16.22 1 д  2 г  29 хв 
Себряково 17.36 2 хв  17.38 1 д  3 г  46 хв 
Арчеда 18.36 2 хв  18.38 1 д  4 г  46 хв 
Волгоград-1 21.56 47 хв  22.43 1 д  8 г  6 хв 
Волзький 23.24 2 хв  23.26 1 д  9 г  34 хв 
Володимирівка 01.12 12 хв  01.24 1 д  11 г  22 хв 
Верхній Баскунчак 02.12 17 хв  02.29 1 д  12 г  22 хв 
Аксарайська-1 05.10 2 хв  05.12 1 д  15 г  20 хв 
Астрахань-1 06.05 46 хв  06.51 1 д  16 г  15 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  18 г  42 хв 
Артезиан 09.25 20 хв  09.45 1 д  19 г  35 хв 
Кочубей 10.53 5 хв  10.58 1 д  21 г  3 хв 
Кизляр 11.58 8 хв  12.06 1 д  22 г  8 хв 
Кизилюрт 13.55 24 хв  14.19 2 д  5 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 2 д  1 г  35 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 2 д  2 г  43 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  3 г  20 хв 
Дербент 18.22 13 хв  18.35 2 д  4 г  32 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  10 г  9 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  11 г  15 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  13 г  26 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  14 г  20 хв 

У розкладі поїзда 370К Київ-Пас. — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031