У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

370К Київ-Пас. — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 370К сполученням Київ-Пас. - Баку-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.50 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 13 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 51 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 10 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миргород, Люботин, Валуйки-Пас., Лиски, Поворино, Себряково, Волзький, Аксарайська-1, Артезиан, Кизилюрт, Ізбербаш, Шабран.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.50
Гребінка 16.42 18 хв  17.00 1 г  52 хв 
Лубни 17.39 2 хв  17.41 2 г  49 хв 
Миргород 18.30 2 хв  18.32 3 г  40 хв 
Полтава-Киівська 19.44 31 хв  20.15 4 г  54 хв 
Кривохатки 20.29 7 хв  20.36 5 г  39 хв 
Люботин 22.08 2 хв  22.10 7 г  18 хв 
Харків-Пас. 22.40 46 хв  23.26 7 г  50 хв 
Куп'янськ-Вузловий 02.16 1 г 03.16 11 г  26 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 10 хв  06.05 14 г  5 хв 
Алексєєвка 07.10 2 хв  07.12 16 г  20 хв 
Острогожськ 07.51 2 хв  07.53 17 г  1 хв 
Лиски 08.38 28 хв  09.06 17 г  48 хв 
Талова 11.04 2 хв  11.06 20 г  14 хв 
Новохоперськ 12.03 2 хв  12.05 21 г  13 хв 
Поворино 12.57 53 хв  13.50 22 г  7 хв 
Алексиково 15.27 2 хв  15.29 1 д  37 хв 
Филонове 16.19 3 хв  16.22 1 д  1 г  29 хв 
Себряково 17.36 2 хв  17.38 1 д  2 г  46 хв 
Арчеда 18.36 2 хв  18.38 1 д  3 г  46 хв 
Волгоград-1 21.56 47 хв  22.43 1 д  7 г  6 хв 
Волзький 23.24 2 хв  23.26 1 д  8 г  34 хв 
Володимирівка 01.12 12 хв  01.24 1 д  10 г  22 хв 
Верхній Баскунчак 02.12 17 хв  02.29 1 д  11 г  22 хв 
Аксарайська-1 05.10 2 хв  05.12 1 д  14 г  20 хв 
Астрахань-1 06.05 46 хв  06.51 1 д  15 г  15 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  17 г  42 хв 
Артезиан 09.25 20 хв  09.45 1 д  18 г  35 хв 
Кочубей 10.53 5 хв  10.58 1 д  20 г  3 хв 
Кизляр 11.58 8 хв  12.06 1 д  21 г  8 хв 
Кизилюрт 13.55 24 хв  14.19 1 д  23 г  5 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 2 д  35 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 2 д  1 г  43 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  2 г  20 хв 
Дербент 18.22 13 хв  18.35 2 д  3 г  32 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  9 г  9 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  10 г  15 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  12 г  26 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  13 г  20 хв 

У розкладі поїзда 370К Київ-Пас. — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031