У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

370К Київ-Пас. — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 370К сполученням Київ-Пас. - Баку-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.50 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 14 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 53 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миргород, Куп'янськ-Вузловий, Острогожськ, Новохоперськ, Филонове, Волгоград-1, Верхній Баскунчак, Улан-Холл, Кизляр, Манас, Хачмас.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.50
Гребінка 15.40 20 хв  16.00 1 г  50 хв 
Лубни 16.42 2 хв  16.44 2 г  52 хв 
Миргород 17.39 2 хв  17.41 3 г  49 хв 
Полтава-Киівська 19.19 26 хв  19.45 5 г  29 хв 
Харків-Пас. 22.26 29 хв  22.55 8 г  36 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.16 1 г 02.16 11 г  26 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 10 хв  06.05 15 г  5 хв 
Алексєєвка 07.10 2 хв  07.12 17 г  20 хв 
Острогожськ 07.51 2 хв  07.53 18 г  1 хв 
Лиски 08.46 20 хв  09.06 18 г  56 хв 
Талова 11.04 2 хв  11.06 21 г  14 хв 
Новохоперськ 12.03 2 хв  12.05 22 г  13 хв 
Поворино 13.00 50 хв  13.50 23 г  10 хв 
Алексиково 15.27 2 хв  15.29 1 д  1 г  37 хв 
Филонове 16.19 3 хв  16.22 1 д  2 г  29 хв 
Себряково 17.36 2 хв  17.38 1 д  3 г  46 хв 
Арчеда 18.36 2 хв  18.38 1 д  4 г  46 хв 
Волгоград-1 21.56 52 хв  22.48 1 д  8 г  6 хв 
Волзький 23.29 2 хв  23.31 1 д  9 г  39 хв 
Володимирівка 01.14 8 хв  01.22 1 д  11 г  24 хв 
Верхній Баскунчак 02.10 12 хв  02.22 1 д  12 г  20 хв 
Аксарайська-1 05.08 2 хв  05.10 1 д  15 г  18 хв 
Астрахань-1 06.05 46 хв  06.51 1 д  16 г  15 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  18 г  42 хв 
Артезиан 09.25 20 хв  09.45 1 д  19 г  35 хв 
Кочубей 10.53 5 хв  10.58 1 д  21 г  3 хв 
Кизляр 11.58 8 хв  12.06 1 д  22 г  8 хв 
Кизилюрт 13.54 25 хв  14.19 2 д  4 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 2 д  1 г  35 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 2 д  2 г  43 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  3 г  20 хв 
Дербент 18.22 13 хв  18.35 2 д  4 г  32 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  10 г  9 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  11 г  15 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  13 г  26 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  14 г  20 хв 

У розкладі поїзда 370К Київ-Пас. — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції