У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

370К Київ-Пас. — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 370К сполученням Київ-Пас. - Баку-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.37 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 13 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 52 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миргород, Люботин, Валуйки-Пас., Лиски, Поворино, Себряково, Волзький, Аксарайська-1, Артезиан, Кизилюрт, Ізбербаш, Шабран.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.37
Гребінка 16.33 3 хв  16.36 1 г  56 хв 
Лубни 17.13 9 хв  17.22 2 г  36 хв 
Миргород 18.12 2 хв  18.14 3 г  35 хв 
Полтава-Киівська 19.46 30 хв  20.16 5 г  9 хв 
Божкове 21.18 18 хв  21.36 6 г  41 хв 
Люботин 23.18 2 хв  23.20 8 г  41 хв 
Харків-Пас. 23.50 27 хв  00.17 9 г  13 хв 
Куп'янськ-Вузловий 02.26 50 хв  03.16 11 г  49 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 05.55 14 г  18 хв 
Алексєєвка 07.11 2 хв  07.13 16 г  34 хв 
Острогожськ 07.54 2 хв  07.56 17 г  17 хв 
Лиски 08.50 16 хв  09.06 18 г  13 хв 
Талова 11.03 2 хв  11.05 20 г  26 хв 
Новохоперськ 12.02 2 хв  12.04 21 г  25 хв 
Поворино 12.57 53 хв  13.50 22 г  20 хв 
Алексиково 14.27 2 хв  14.29 23 г  50 хв 
Филонове 15.19 3 хв  15.22 1 д  42 хв 
Себряково 16.36 2 хв  16.38 1 д  1 г  59 хв 
Арчеда 17.33 2 хв  17.35 1 д  2 г  56 хв 
Волгоград-1 20.56 43 хв  21.39 1 д  6 г  19 хв 
Волзький 22.22 4 хв  22.26 1 д  7 г  45 хв 
Володимирівка 01.11 13 хв  01.24 1 д  10 г  34 хв 
Верхній Баскунчак 02.12 16 хв  02.28 1 д  11 г  35 хв 
Аксарайська-1 05.07 2 хв  05.09 1 д  14 г  30 хв 
Астрахань-1 06.06 45 хв  06.51 1 д  15 г  29 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  17 г  55 хв 
Артезиан 09.22 20 хв  09.42 1 д  18 г  45 хв 
Кочубей 10.50 5 хв  10.55 1 д  20 г  13 хв 
Кизляр 11.59 6 хв  12.05 1 д  21 г  22 хв 
Кизилюрт 13.54 25 хв  14.19 1 д  23 г  17 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 2 д  48 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 2 д  1 г  56 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  2 г  33 хв 
Дербент 18.22 5 хв  18.27 2 д  3 г  45 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  9 г  22 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  10 г  28 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  12 г  39 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  13 г  33 хв 

У розкладі поїзда 370К Київ-Пас. — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031