У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

371Ф Мінськ-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 371Ф сполученням Мінськ-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 19.43 і прибуває на станцію Трускавець о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Барановичі-Поліські, Ганцевичі, Прип'ять, Горинь, Дубровиця, Костопіль, Здолбунів-Пас., Радивилів, Борщовичи, Дрогобич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 19.43
Столбці 21.00 10 хв  21.10 1 г  17 хв 
Барановичі-Поліські 22.07 28 хв  22.35 2 г  24 хв 
Ляховичи 22.54 2 хв  22.56 3 г  11 хв 
Ганцевичі 23.23 2 хв  23.25 3 г  40 хв 
Лунінець 00.17 22 хв  00.39 4 г  34 хв 
Прип'ять 00.54 2 хв  00.56 5 г  11 хв 
Видибір 01.11 2 хв  01.13 5 г  28 хв 
Горинь 01.33 40 хв  02.13 5 г  50 хв 
Удрицьк 02.30 43 хв  03.13 6 г  47 хв 
Дубровиця 03.37 5 хв  03.42 7 г  54 хв 
Сарни 04.10 5 хв  04.15 8 г  27 хв 
Костопіль 05.14 4 хв  05.18 9 г  31 хв 
Рівне 06.20 8 хв  06.28 10 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 06.44 26 хв  07.10 11 г  1 хв 
Дубно 07.49 3 хв  07.52 12 г  6 хв 
Радивилів 08.37 3 хв  08.40 12 г  54 хв 
Броди 08.50 3 хв  08.53 13 г  7 хв 
Борщовичи 09.54 18 хв  10.12 14 г  11 хв 
Львів 10.39 21 хв  11.00 14 г  56 хв 
Дрогобич 12.31 31 хв  13.02 16 г  48 хв 
Трускавець 13.20 17 г  37 хв 

У розкладі поїзда 371Ф Мінськ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031