У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

371Б Могилів-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 371Б сполученням Могилів-1 - Львів відправляється зі станції Могилів-1 о 15.40 і прибуває на станцію Львів о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлізово, Мінськ-Пас., Барановичі-Поліські, Ганцевичі, Прип'ять, Горинь, Дубровиця, Костопіль, Здолбунів-Пас., Радивилів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-1 15.40
Несета 16.58 1 хв  16.59 1 г  18 хв 
Єлізово 17.16 2 хв  17.18 1 г  36 хв 
Осиповичі-1 17.43 5 хв  17.48 2 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 19.04 40 хв  19.44 3 г  24 хв 
Столбці 21.00 10 хв  21.10 5 г  20 хв 
Барановичі-Поліські 22.07 28 хв  22.35 6 г  27 хв 
Ляховичи 22.54 2 хв  22.56 7 г  14 хв 
Ганцевичі 23.23 2 хв  23.25 7 г  43 хв 
Лунінець 00.17 22 хв  00.39 8 г  37 хв 
Прип'ять 00.54 2 хв  00.56 9 г  14 хв 
Видибір 01.11 2 хв  01.13 9 г  31 хв 
Горинь 01.33 40 хв  02.13 9 г  53 хв 
Удрицьк 01.30 43 хв  02.13 9 г  50 хв 
Дубровиця 02.37 4 хв  02.41 10 г  57 хв 
Сарни 03.07 10 хв  03.17 11 г  27 хв 
Костопіль 04.12 3 хв  04.15 12 г  32 хв 
Рівне 04.57 7 хв  05.04 13 г  17 хв 
Здолбунів-Пас. 05.20 25 хв  05.45 13 г  40 хв 
Дубно 06.20 2 хв  06.22 14 г  40 хв 
Радивилів 06.54 2 хв  06.56 15 г  14 хв 
Броди 07.06 2 хв  07.08 15 г  26 хв 
Львів 08.23 16 г  43 хв 

У розкладі поїзда 371Б Могилів-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31