У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

371Б Могилів-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 371Б сполученням Могилів-1 - Львів відправляється зі станції Могилів-1 о 15.40 і прибуває на станцію Львів о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлізово, Мінськ-Пас., Барановичі-Поліські, Ганцевичі, Прип'ять, Горинь, Дубровиця, Костопіль, Здолбунів-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-1 15.40
Несета 16.58 1 хв  16.59 1 г  18 хв 
Єлізово 17.16 2 хв  17.18 1 г  36 хв 
Осиповичі-1 17.43 5 хв  17.48 2 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 19.16 28 хв  19.44 3 г  36 хв 
Столбці 21.03 11 хв  21.14 5 г  23 хв 
Барановичі-Поліські 22.11 24 хв  22.35 6 г  31 хв 
Ляховичи 22.54 2 хв  22.56 7 г  14 хв 
Ганцевичі 23.23 2 хв  23.25 7 г  43 хв 
Лунінець 00.17 22 хв  00.39 8 г  37 хв 
Прип'ять 00.54 2 хв  00.56 9 г  14 хв 
Видибір 01.11 2 хв  01.13 9 г  31 хв 
Горинь 01.33 40 хв  02.13 9 г  53 хв 
Удрицьк 01.30 1 г 02.30 9 г  50 хв 
Дубровиця 02.54 2 хв  02.56 11 г  14 хв 
Сарни 03.23 4 хв  03.27 11 г  43 хв 
Костопіль 04.16 2 хв  04.18 12 г  36 хв 
Рівне 04.58 6 хв  05.04 13 г  18 хв 
Здолбунів-Пас. 05.22 24 хв  05.46 13 г  42 хв 
Дубно 06.27 2 хв  06.29 14 г  47 хв 
Львів 08.46 17 г  6 хв 

У розкладі поїзда 371Б Могилів-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031