У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

371Б Могилів-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 371Б сполученням Могилів-1 - Львів відправляється зі станції Могилів-1 о 15.40 і прибуває на станцію Львів о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлізово, Мінськ-Пас., Барановичі-Поліські, Ганцевичі, Прип'ять, Горинь, Дубровиця, Костопіль, Здолбунів-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-1 15.40
Несета 16.58 1 хв  16.59 1 г  18 хв 
Єлізово 17.16 2 хв  17.18 1 г  36 хв 
Осиповичі-1 17.43 5 хв  17.48 2 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 19.16 28 хв  19.44 3 г  36 хв 
Столбці 21.03 11 хв  21.14 5 г  23 хв 
Барановичі-Поліські 22.11 24 хв  22.35 6 г  31 хв 
Ляховичи 22.54 2 хв  22.56 7 г  14 хв 
Ганцевичі 23.23 2 хв  23.25 7 г  43 хв 
Лунінець 00.17 22 хв  00.39 8 г  37 хв 
Прип'ять 00.54 2 хв  00.56 9 г  14 хв 
Видибір 01.11 2 хв  01.13 9 г  31 хв 
Горинь 01.33 40 хв  02.13 9 г  53 хв 
Удрицьк 01.30 43 хв  02.13 9 г  50 хв 
Дубровиця 02.37 4 хв  02.41 10 г  57 хв 
Сарни 03.10 10 хв  03.20 11 г  30 хв 
Костопіль 04.17 3 хв  04.20 12 г  37 хв 
Рівне 05.05 8 хв  05.13 13 г  25 хв 
Здолбунів-Пас. 05.30 22 хв  05.52 13 г  50 хв 
Дубно 06.32 2 хв  06.34 14 г  52 хв 
Львів 08.47 17 г  7 хв 

У розкладі поїзда 371Б Могилів-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728