У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

372Л Львів — Могилів-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 372Л сполученням Львів - Могилів-1 відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Могилів-1 о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Костопіль, Дубровиця, Горинь, Прип'ять, Ганцевичі, Барановичі-Поліські, Мінськ-Пас., Єлізово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Дубно 19.49 3 хв  19.52 2 г  9 хв 
Здолбунів-Пас. 20.45 22 хв  21.07 3 г  5 хв 
Рівне 21.22 5 хв  21.27 3 г  42 хв 
Костопіль 22.14 2 хв  22.16 4 г  34 хв 
Сарни 23.09 3 хв  23.12 5 г  29 хв 
Дубровиця 23.43 2 хв  23.45 6 г  3 хв 
Удрицьк 00.16 40 хв  00.56 6 г  36 хв 
Горинь 02.11 50 хв  03.01 8 г  31 хв 
Видибір 03.20 4 хв  03.24 9 г  40 хв 
Прип'ять 03.38 2 хв  03.40 9 г  58 хв 
Лунінець 03.56 31 хв  04.27 10 г  16 хв 
Ганцевичі 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Ляховичи 06.10 2 хв  06.12 12 г  30 хв 
Барановичі-Поліські 06.33 35 хв  07.08 12 г  53 хв 
Столбці 07.58 2 хв  08.00 14 г  18 хв 
Мінськ-Пас. 09.10 29 хв  09.39 15 г  30 хв 
Осиповичі-1 11.11 12 хв  11.23 17 г  31 хв 
Єлізово 11.49 1 хв  11.50 18 г  9 хв 
Несета 12.07 1 хв  12.08 18 г  27 хв 
Могилів-1 13.25 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 372Л Львів — Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції