У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

372Л Львів — Могилів-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 372Л сполученням Львів - Могилів-1 відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Могилів-1 о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Костопіль, Дубровиця, Горинь, Прип'ять, Ганцевичі, Ляховичи, Столбці, Осиповичі-1, Несета.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Дубно 19.49 3 хв  19.52 2 г  9 хв 
Здолбунів-Пас. 20.45 21 хв  21.06 3 г  5 хв 
Рівне 21.21 4 хв  21.25 3 г  41 хв 
Костопіль 22.15 5 хв  22.20 4 г  35 хв 
Сарни 23.35 17 хв  23.52 5 г  55 хв 
Дубровиця 00.29 13 хв  00.42 6 г  49 хв 
Удрицьк 01.16 40 хв  01.56 7 г  36 хв 
Горинь 02.11 50 хв  03.01 8 г  31 хв 
Видибір 03.20 4 хв  03.24 9 г  40 хв 
Прип'ять 03.38 2 хв  03.40 9 г  58 хв 
Лунінець 03.56 31 хв  04.27 10 г  16 хв 
Ганцевичі 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Рейтанів 05.58 2 хв  06.00 12 г  18 хв 
Ляховичи 06.10 2 хв  06.12 12 г  30 хв 
Барановичі-Поліські 06.33 35 хв  07.08 12 г  53 хв 
Столбці 08.01 2 хв  08.03 14 г  21 хв 
Мінськ-Пас. 09.15 24 хв  09.39 15 г  35 хв 
Осиповичі-1 11.12 11 хв  11.23 17 г  32 хв 
Єлізово 11.49 1 хв  11.50 18 г  9 хв 
Несета 12.07 1 хв  12.08 18 г  27 хв 
Могилів-1 13.25 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 372Л Львів — Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30