У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

372Л Львів — Могилів-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 372Л сполученням Львів - Могилів-1 відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Могилів-1 о 13.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Костопіль, Дубровиця, Горинь, Прип'ять, Ганцевичі, Ляховичи, Столбці, Осиповичі-1, Несета.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Дубно 19.49 3 хв  19.52 2 г  9 хв 
Здолбунів-Пас. 20.45 21 хв  21.06 3 г  5 хв 
Рівне 21.21 4 хв  21.25 3 г  41 хв 
Костопіль 22.12 2 хв  22.14 4 г  32 хв 
Сарни 23.11 8 хв  23.19 5 г  31 хв 
Дубровиця 23.45 2 хв  23.47 6 г  5 хв 
Удрицьк 00.16 40 хв  00.56 6 г  36 хв 
Горинь 02.11 50 хв  03.01 8 г  31 хв 
Видибір 03.20 4 хв  03.24 9 г  40 хв 
Прип'ять 03.38 2 хв  03.40 9 г  58 хв 
Лунінець 03.56 31 хв  04.27 10 г  16 хв 
Ганцевичі 05.30 2 хв  05.32 11 г  50 хв 
Рейтанів 05.58 2 хв  06.00 12 г  18 хв 
Ляховичи 06.10 2 хв  06.12 12 г  30 хв 
Барановичі-Поліські 06.33 35 хв  07.08 12 г  53 хв 
Столбці 08.01 2 хв  08.03 14 г  21 хв 
Мінськ-Пас. 09.15 24 хв  09.39 15 г  35 хв 
Осиповичі-1 11.12 11 хв  11.23 17 г  32 хв 
Єлізово 11.49 1 хв  11.50 18 г  9 хв 
Несета 12.07 1 хв  12.08 18 г  27 хв 
Могилів-1 13.25 19 г  45 хв 

У розкладі поїзда 372Л Львів — Могилів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031