У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.39 і прибуває на станцію Херсон о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Водяна, Кочубеївка, Нові Санжари, Ганнівка, Потоки, Павлиш, Пантаївка, Медерове, Куцівка, Кривий Ріг-Головний, Біла Криниця, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.39
Люботин 20.21 2 хв  20.23 42 хв 
Ков'яги 20.50 1 хв  20.51 1 г  11 хв 
Водяна 21.03 2 хв  21.05 1 г  24 хв 
Коломак 21.19 2 хв  21.21 1 г  40 хв 
Скороходове 21.34 2 хв  21.36 1 г  55 хв 
Кочубеївка 21.45 2 хв  21.47 2 г  6 хв 
Полтава-Південна 22.23 20 хв  22.43 2 г  44 хв 
Мала Перещепинська 23.11 2 хв  23.13 3 г  32 хв 
Нові Санжари 23.24 2 хв  23.26 3 г  45 хв 
Ліщинівка 23.38 2 хв  23.40 3 г  59 хв 
Кобеляки 23.54 2 хв  23.56 4 г  15 хв 
Ганнівка 00.12 2 хв  00.14 4 г  33 хв 
Козельщина 00.20 3 хв  00.23 4 г  41 хв 
Галещина 00.32 2 хв  00.34 4 г  53 хв 
Потоки 00.45 2 хв  00.47 5 г  6 хв 
Кременчук 01.06 22 хв  01.28 5 г  27 хв 
Крюків На Дніпрі 01.35 2 хв  01.37 5 г  56 хв 
Павлиш 02.09 14 хв  02.23 6 г  30 хв 
Лікарівка 02.39 2 хв  02.41 7 г 
Користівка 02.58 3 хв  03.01 7 г  19 хв 
Пантаївка 03.20 2 хв  03.22 7 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 03.37 23 хв  04.00 7 г  58 хв 
Сахарна 04.22 2 хв  04.24 8 г  43 хв 
Медерове 04.37 4 хв  04.41 8 г  58 хв 
Шарівка 04.51 2 хв  04.53 9 г  12 хв 
Чабанівка 05.03 2 хв  05.05 9 г  24 хв 
Куцівка 05.22 2 хв  05.24 9 г  43 хв 
Долинська 05.47 5 хв  05.52 10 г  8 хв 
Тимкове 06.08 23 хв  06.31 10 г  29 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.48 5 хв  07.53 12 г  9 хв 
Апостолове 08.32 22 хв  08.54 12 г  53 хв 
Високопілля 09.22 2 хв  09.24 13 г  43 хв 
Біла Криниця 09.54 2 хв  09.56 14 г  15 хв 
Березнегувате 10.24 5 хв  10.29 14 г  45 хв 
Снігурівка 11.05 2 хв  11.07 15 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 12.09 20 хв  12.29 16 г  30 хв 
Копані 12.58 5 хв  13.03 17 г  19 хв 
Херсон 13.40 18 г  1 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031