У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.39 і прибуває на станцію Херсон о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Водяна, Кочубеївка, Нові Санжари, Ганнівка, Потоки, Павлиш, Сахарна, Куцівка, Кривий Ріг-Головний, Блакитне, Снігурівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.39
Люботин 20.21 2 хв  20.23 42 хв 
Ков'яги 20.52 1 хв  20.53 1 г  13 хв 
Водяна 21.07 2 хв  21.09 1 г  28 хв 
Коломак 21.24 2 хв  21.26 1 г  45 хв 
Скороходове 21.40 2 хв  21.42 2 г  1 хв 
Кочубеївка 21.52 2 хв  21.54 2 г  13 хв 
Полтава-Південна 22.37 30 хв  23.07 2 г  58 хв 
Мала Перещепинська 23.35 2 хв  23.37 3 г  56 хв 
Нові Санжари 23.48 2 хв  23.50 4 г  9 хв 
Ліщинівка 00.02 2 хв  00.04 4 г  23 хв 
Кобеляки 00.18 2 хв  00.20 4 г  39 хв 
Ганнівка 00.36 2 хв  00.38 4 г  57 хв 
Козельщина 00.44 3 хв  00.47 5 г  5 хв 
Галещина 00.56 2 хв  00.58 5 г  17 хв 
Потоки 01.09 2 хв  01.11 5 г  30 хв 
Кременчук 01.33 32 хв  02.05 5 г  54 хв 
Крюків На Дніпрі 02.14 2 хв  02.16 6 г  35 хв 
Павлиш 02.49 2 хв  02.51 7 г  10 хв 
Користівка 03.22 1 хв  03.23 7 г  43 хв 
Знам'янка-Пас. 03.53 23 хв  04.16 8 г  14 хв 
Сахарна 04.38 2 хв  04.40 8 г  59 хв 
Медерове 04.52 1 хв  04.53 9 г  13 хв 
Шарівка 05.03 2 хв  05.05 9 г  24 хв 
Куцівка 05.28 2 хв  05.30 9 г  49 хв 
Долинська 05.53 5 хв  05.58 10 г  14 хв 
Тимкове 06.15 24 хв  06.39 10 г  36 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.46 5 хв  07.51 12 г  7 хв 
Апостолове 08.31 22 хв  08.53 12 г  52 хв 
Високопілля 09.26 2 хв  09.28 13 г  47 хв 
Блакитне 09.39 2 хв  09.41 14 г 
Біла Криниця 10.00 2 хв  10.02 14 г  21 хв 
Березнегувате 10.25 2 хв  10.27 14 г  46 хв 
Снігурівка 11.03 2 хв  11.05 15 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 12.02 20 хв  12.22 16 г  23 хв 
Копані 12.52 2 хв  12.54 17 г  13 хв 
Херсон 13.32 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031