У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.04 і прибуває на станцію Херсон о 13.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Скороходове, Ліщинівка, Козельщина, Крюків На Дніпрі, Знам'янка-Пас., Шарівка, Тимкове, Високопілля, Березнегувате, Копані.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.04
Люботин 20.46 2 хв  20.48 42 хв 
Коломак 21.40 2 хв  21.42 1 г  36 хв 
Скороходове 21.57 2 хв  21.59 1 г  53 хв 
Полтава-Південна 22.40 30 хв  23.10 2 г  36 хв 
Нові Санжари 23.47 2 хв  23.49 3 г  43 хв 
Ліщинівка 00.01 2 хв  00.03 3 г  57 хв 
Кобеляки 00.17 2 хв  00.19 4 г  13 хв 
Ганнівка 00.35 2 хв  00.37 4 г  31 хв 
Козельщина 00.43 3 хв  00.46 4 г  39 хв 
Галещина 00.55 2 хв  00.57 4 г  51 хв 
Кременчук 01.30 35 хв  02.05 5 г  26 хв 
Крюків На Дніпрі 02.14 2 хв  02.16 6 г  10 хв 
Павлиш 02.50 2 хв  02.52 6 г  46 хв 
Користівка 03.23 2 хв  03.25 7 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 04.00 23 хв  04.23 7 г  56 хв 
Сахарна 04.43 2 хв  04.45 8 г  39 хв 
Медерове 04.58 1 хв  04.59 8 г  54 хв 
Шарівка 05.10 2 хв  05.12 9 г  6 хв 
Куцівка 05.37 2 хв  05.39 9 г  33 хв 
Долинська 06.00 5 хв  06.05 9 г  56 хв 
Тимкове 06.20 24 хв  06.44 10 г  16 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.49 5 хв  07.54 11 г  45 хв 
Апостолове 08.34 22 хв  08.56 12 г  30 хв 
Високопілля 09.23 2 хв  09.25 13 г  19 хв 
Блакитне 09.38 2 хв  09.40 13 г  34 хв 
Біла Криниця 10.00 2 хв  10.02 13 г  56 хв 
Березнегувате 10.24 2 хв  10.26 14 г  20 хв 
Снігурівка 11.01 2 хв  11.03 14 г  57 хв 
Миколаїв-Пас. 12.01 20 хв  12.21 15 г  57 хв 
Копані 12.53 8 хв  13.01 16 г  49 хв 
Херсон 13.38 17 г  34 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031