У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.39 і прибуває на станцію Херсон о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Водяна, Кочубеївка, Нові Санжари, Ганнівка, Потоки, Павлиш, Сахарна, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.39
Люботин 20.21 2 хв  20.23 42 хв 
Ков'яги 20.52 1 хв  20.53 1 г  13 хв 
Водяна 21.07 2 хв  21.09 1 г  28 хв 
Коломак 21.24 2 хв  21.26 1 г  45 хв 
Скороходове 21.40 2 хв  21.42 2 г  1 хв 
Кочубеївка 21.52 2 хв  21.54 2 г  13 хв 
Полтава-Південна 22.37 30 хв  23.07 2 г  58 хв 
Мала Перещепинська 23.35 2 хв  23.37 3 г  56 хв 
Нові Санжари 23.48 2 хв  23.50 4 г  9 хв 
Ліщинівка 00.02 2 хв  00.04 4 г  23 хв 
Кобеляки 00.18 2 хв  00.20 4 г  39 хв 
Ганнівка 00.36 2 хв  00.38 4 г  57 хв 
Козельщина 00.44 3 хв  00.47 5 г  5 хв 
Галещина 00.56 2 хв  00.58 5 г  17 хв 
Потоки 01.09 2 хв  01.11 5 г  30 хв 
Кременчук 01.33 27 хв  02.00 5 г  54 хв 
Крюків На Дніпрі 02.08 2 хв  02.10 6 г  29 хв 
Павлиш 02.41 2 хв  02.43 7 г  2 хв 
Користівка 03.12 2 хв  03.14 7 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 03.47 23 хв  04.10 8 г  8 хв 
Сахарна 04.30 2 хв  04.32 8 г  51 хв 
Шарівка 04.55 2 хв  04.57 9 г  16 хв 
Куцівка 05.23 2 хв  05.25 9 г  44 хв 
Долинська 05.48 5 хв  05.53 10 г  9 хв 
Тимкове 06.08 24 хв  06.32 10 г  29 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.48 5 хв  07.53 12 г  9 хв 
Апостолове 08.32 22 хв  08.54 12 г  53 хв 
Високопілля 09.22 2 хв  09.24 13 г  43 хв 
Блакитне 09.37 2 хв  09.39 13 г  58 хв 
Біла Криниця 09.58 2 хв  10.00 14 г  19 хв 
Березнегувате 10.24 2 хв  10.26 14 г  45 хв 
Снігурівка 11.03 2 хв  11.05 15 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 12.03 20 хв  12.23 16 г  24 хв 
Копані 12.57 6 хв  13.03 17 г  18 хв 
Херсон 13.37 17 г  58 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031