У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.39 і прибуває на станцію Херсон о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Водяна, Кочубеївка, Нові Санжари, Ганнівка, Потоки, Павлиш, Сахарна, Куцівка, Кривий Ріг-Головний, Блакитне, Снігурівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.39
Люботин 20.21 2 хв  20.23 42 хв 
Ков'яги 20.52 1 хв  20.53 1 г  13 хв 
Водяна 21.07 2 хв  21.09 1 г  28 хв 
Коломак 21.24 2 хв  21.26 1 г  45 хв 
Скороходове 21.40 2 хв  21.42 2 г  1 хв 
Кочубеївка 21.52 2 хв  21.54 2 г  13 хв 
Полтава-Південна 22.37 30 хв  23.07 2 г  58 хв 
Мала Перещепинська 23.35 2 хв  23.37 3 г  56 хв 
Нові Санжари 23.48 2 хв  23.50 4 г  9 хв 
Ліщинівка 00.02 2 хв  00.04 4 г  23 хв 
Кобеляки 00.18 2 хв  00.20 4 г  39 хв 
Ганнівка 00.36 2 хв  00.38 4 г  57 хв 
Козельщина 00.44 3 хв  00.47 5 г  5 хв 
Галещина 00.56 2 хв  00.58 5 г  17 хв 
Потоки 01.09 2 хв  01.11 5 г  30 хв 
Кременчук 01.33 32 хв  02.05 5 г  54 хв 
Крюків На Дніпрі 02.14 2 хв  02.16 6 г  35 хв 
Павлиш 02.49 2 хв  02.51 7 г  10 хв 
Користівка 03.22 1 хв  03.23 7 г  43 хв 
Знам'янка-Пас. 03.53 23 хв  04.16 8 г  14 хв 
Сахарна 04.38 2 хв  04.40 8 г  59 хв 
Медерове 04.52 1 хв  04.53 9 г  13 хв 
Шарівка 05.03 2 хв  05.05 9 г  24 хв 
Куцівка 05.28 2 хв  05.30 9 г  49 хв 
Долинська 05.53 5 хв  05.58 10 г  14 хв 
Тимкове 06.15 24 хв  06.39 10 г  36 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.46 5 хв  07.51 12 г  7 хв 
Апостолове 08.31 22 хв  08.53 12 г  52 хв 
Високопілля 09.26 2 хв  09.28 13 г  47 хв 
Блакитне 09.39 2 хв  09.41 14 г 
Біла Криниця 10.00 2 хв  10.02 14 г  21 хв 
Березнегувате 10.25 2 хв  10.27 14 г  46 хв 
Снігурівка 11.03 2 хв  11.05 15 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 12.02 20 хв  12.22 16 г  23 хв 
Копані 12.52 2 хв  12.54 17 г  13 хв 
Херсон 13.32 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031