У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375О Харків-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 375О сполученням Харків-Пас. - Херсон відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.39 і прибуває на станцію Херсон о 13.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Водяна, Кочубеївка, Нові Санжари, Ганнівка, Потоки, Павлиш, Сахарна, Куцівка, Кривий Ріг-Головний, Блакитне, Снігурівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.39
Люботин 20.21 2 хв  20.23 42 хв 
Ков'яги 20.52 1 хв  20.53 1 г  13 хв 
Водяна 21.07 2 хв  21.09 1 г  28 хв 
Коломак 21.24 2 хв  21.26 1 г  45 хв 
Скороходове 21.40 2 хв  21.42 2 г  1 хв 
Кочубеївка 21.52 2 хв  21.54 2 г  13 хв 
Полтава-Південна 22.37 30 хв  23.07 2 г  58 хв 
Мала Перещепинська 23.35 2 хв  23.37 3 г  56 хв 
Нові Санжари 23.48 2 хв  23.50 4 г  9 хв 
Ліщинівка 00.02 2 хв  00.04 4 г  23 хв 
Кобеляки 00.18 2 хв  00.20 4 г  39 хв 
Ганнівка 00.36 2 хв  00.38 4 г  57 хв 
Козельщина 00.44 3 хв  00.47 5 г  5 хв 
Галещина 00.56 2 хв  00.58 5 г  17 хв 
Потоки 01.09 2 хв  01.11 5 г  30 хв 
Кременчук 01.33 32 хв  02.05 5 г  54 хв 
Крюків На Дніпрі 02.14 2 хв  02.16 6 г  35 хв 
Павлиш 02.49 2 хв  02.51 7 г  10 хв 
Користівка 03.22 1 хв  03.23 7 г  43 хв 
Знам'янка-Пас. 03.53 23 хв  04.16 8 г  14 хв 
Сахарна 04.38 2 хв  04.40 8 г  59 хв 
Медерове 04.52 1 хв  04.53 9 г  13 хв 
Шарівка 05.03 2 хв  05.05 9 г  24 хв 
Куцівка 05.28 2 хв  05.30 9 г  49 хв 
Долинська 05.53 5 хв  05.58 10 г  14 хв 
Тимкове 06.15 24 хв  06.39 10 г  36 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.46 5 хв  07.51 12 г  7 хв 
Апостолове 08.31 22 хв  08.53 12 г  52 хв 
Високопілля 09.26 2 хв  09.28 13 г  47 хв 
Блакитне 09.39 2 хв  09.41 14 г 
Біла Криниця 10.00 2 хв  10.02 14 г  21 хв 
Березнегувате 10.25 2 хв  10.27 14 г  46 хв 
Снігурівка 11.03 2 хв  11.05 15 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 12.02 20 хв  12.22 16 г  23 хв 
Копані 12.52 2 хв  12.54 17 г  13 хв 
Херсон 13.32 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 375О Харків-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031