У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375Ш Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 375Ш сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 16.04 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Високопілля, Тимкове, Чабанівка, Сахарна, Користівка, Крюків На Дніпрі, Галещина, Кобеляки, Мала Перещепинська, Скороходове, Ков'яги.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 16.04
Копані 16.37 2 хв  16.39 33 хв 
Миколаїв-Пас. 17.08 20 хв  17.28 1 г  4 хв 
Снігурівка 18.26 5 хв  18.31 2 г  22 хв 
Березнегувате 19.14 2 хв  19.16 3 г  10 хв 
Біла Криниця 19.40 2 хв  19.42 3 г  36 хв 
Високопілля 20.17 3 хв  20.20 4 г  13 хв 
Апостолове 20.49 22 хв  21.11 4 г  45 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.50 6 хв  21.56 5 г  46 хв 
Тимкове 23.01 20 хв  23.21 6 г  57 хв 
Долинська 23.37 5 хв  23.42 7 г  33 хв 
Куцівка 00.04 2 хв  00.06 8 г 
Чабанівка 00.24 5 хв  00.29 8 г  20 хв 
Шарівка 00.41 2 хв  00.43 8 г  37 хв 
Медерове 00.55 2 хв  00.57 8 г  51 хв 
Сахарна 01.08 2 хв  01.10 9 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 01.31 21 хв  01.52 9 г  27 хв 
Пантаївка 02.07 2 хв  02.09 10 г  3 хв 
Користівка 02.26 2 хв  02.28 10 г  22 хв 
Лікарівка 02.43 2 хв  02.45 10 г  39 хв 
Павлиш 03.05 3 хв  03.08 11 г  1 хв 
Крюків На Дніпрі 03.37 2 хв  03.39 11 г  33 хв 
Кременчук 03.47 28 хв  04.15 11 г  43 хв 
Потоки 04.38 2 хв  04.40 12 г  34 хв 
Галещина 04.53 17 хв  05.10 12 г  49 хв 
Козельщина 05.21 3 хв  05.24 13 г  17 хв 
Ганнівка 05.30 2 хв  05.32 13 г  26 хв 
Кобеляки 05.46 2 хв  05.48 13 г  42 хв 
Ліщинівка 06.03 2 хв  06.05 13 г  59 хв 
Нові Санжари 06.19 2 хв  06.21 14 г  15 хв 
Мала Перещепинська 06.33 2 хв  06.35 14 г  29 хв 
Полтава-Південна 07.01 25 хв  07.26 14 г  57 хв 
Кочубеївка 08.04 2 хв  08.06 16 г 
Скороходове 08.18 2 хв  08.20 16 г  14 хв 
Коломак 08.34 2 хв  08.36 16 г  30 хв 
Водяна 08.51 2 хв  08.53 16 г  47 хв 
Ков'яги 09.07 1 хв  09.08 17 г  3 хв 
Люботин 09.39 2 хв  09.41 17 г  35 хв 
Харків-Пас. 10.12 18 г  8 хв 

У розкладі поїзда 375Ш Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031