У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375Ш Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 375Ш сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 15.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Блакитне, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Сахарна, Павлиш, Потоки, Ганнівка, Нові Санжари, Кочубеївка, Водяна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.28
Копані 16.01 2 хв  16.03 33 хв 
Миколаїв-Пас. 16.30 40 хв  17.10 1 г  2 хв 
Снігурівка 18.14 2 хв  18.16 2 г  46 хв 
Березнегувате 18.56 2 хв  18.58 3 г  28 хв 
Біла Криниця 19.24 5 хв  19.29 3 г  56 хв 
Блакитне 19.50 2 хв  19.52 4 г  22 хв 
Високопілля 20.05 2 хв  20.07 4 г  37 хв 
Апостолове 20.35 22 хв  20.57 5 г  7 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.36 10 хв  21.46 6 г  8 хв 
Тимкове 22.52 24 хв  23.16 7 г  24 хв 
Долинська 23.33 5 хв  23.38 8 г  5 хв 
Куцівка 23.59 2 хв  00.01 8 г  31 хв 
Шарівка 00.28 7 хв  00.35 9 г 
Медерове 00.47 6 хв  00.53 9 г  19 хв 
Сахарна 01.05 2 хв  01.07 9 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 01.30 27 хв  01.57 10 г  2 хв 
Користівка 02.28 2 хв  02.30 11 г 
Павлиш 03.06 2 хв  03.08 11 г  38 хв 
Крюків На Дніпрі 03.34 2 хв  03.36 12 г  6 хв 
Кременчук 03.43 41 хв  04.24 12 г  15 хв 
Потоки 04.49 2 хв  04.51 13 г  21 хв 
Галещина 05.05 14 хв  05.19 13 г  37 хв 
Козельщина 05.27 3 хв  05.30 13 г  59 хв 
Ганнівка 05.36 2 хв  05.38 14 г  8 хв 
Кобеляки 05.52 2 хв  05.54 14 г  24 хв 
Ліщинівка 06.09 2 хв  06.11 14 г  41 хв 
Нові Санжари 06.22 2 хв  06.24 14 г  54 хв 
Мала Перещепинська 06.35 2 хв  06.37 15 г  7 хв 
Полтава-Південна 07.02 25 хв  07.27 15 г  34 хв 
Кочубеївка 08.04 2 хв  08.06 16 г  36 хв 
Скороходове 08.18 2 хв  08.20 16 г  50 хв 
Коломак 08.34 2 хв  08.36 17 г  6 хв 
Водяна 08.51 2 хв  08.53 17 г  23 хв 
Ков'яги 09.08 1 хв  09.09 17 г  40 хв 
Люботин 09.36 2 хв  09.38 18 г  8 хв 
Харків-Пас. 10.08 18 г  40 хв 

У розкладі поїзда 375Ш Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031