У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375ЛШ Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 375ЛШ сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 16.03 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Блакитне, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Сахарна, Павлиш, Галещина, Кобеляки, Полтава-Південна, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 16.03
Копані 16.47 2 хв  16.49 44 хв 
Миколаїв-Пас. 17.16 20 хв  17.36 1 г  13 хв 
Снігурівка 18.38 2 хв  18.40 2 г  35 хв 
Березнегувате 19.15 2 хв  19.17 3 г  12 хв 
Біла Криниця 19.41 2 хв  19.43 3 г  38 хв 
Блакитне 20.03 2 хв  20.05 4 г 
Високопілля 20.18 2 хв  20.20 4 г  15 хв 
Апостолове 20.49 22 хв  21.11 4 г  46 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.50 10 хв  22.00 5 г  47 хв 
Тимкове 23.06 24 хв  23.30 7 г  3 хв 
Долинська 23.46 5 хв  23.51 7 г  43 хв 
Куцівка 00.14 2 хв  00.16 8 г  11 хв 
Шарівка 00.41 8 хв  00.49 8 г  38 хв 
Медерове 01.02 2 хв  01.04 8 г  59 хв 
Сахарна 01.16 2 хв  01.18 9 г  13 хв 
Знам'янка-Пас. 01.40 23 хв  02.03 9 г  37 хв 
Користівка 02.34 2 хв  02.36 10 г  31 хв 
Павлиш 03.08 2 хв  03.10 11 г  5 хв 
Крюків На Дніпрі 03.35 2 хв  03.37 11 г  32 хв 
Кременчук 03.44 42 хв  04.26 11 г  41 хв 
Галещина 05.05 12 хв  05.17 13 г  2 хв 
Козельщина 05.27 2 хв  05.29 13 г  24 хв 
Ганнівка 05.36 2 хв  05.38 13 г  33 хв 
Кобеляки 05.52 2 хв  05.54 13 г  49 хв 
Ліщинівка 06.09 2 хв  06.11 14 г  6 хв 
Нові Санжари 06.25 2 хв  06.27 14 г  22 хв 
Полтава-Південна 07.02 25 хв  07.27 14 г  59 хв 
Скороходове 08.18 2 хв  08.20 16 г  15 хв 
Коломак 08.34 2 хв  08.36 16 г  31 хв 
Люботин 09.36 2 хв  09.38 17 г  33 хв 
Харків-Пас. 10.08 18 г  5 хв 

У розкладі поїзда 375ЛШ Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції