У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

375Ш Херсон — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 375Ш сполученням Херсон - Харків-Пас. відправляється зі станції Херсон о 16.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Блакитне, Кривий Ріг-Головний, Куцівка, Знам'янка-Пас., Крюків На Дніпрі, Галещина, Кобеляки, Мала Перещепинська, Скороходове, Ков'яги.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 16.10
Копані 16.47 2 хв  16.49 37 хв 
Миколаїв-Пас. 17.16 20 хв  17.36 1 г  6 хв 
Снігурівка 18.33 2 хв  18.35 2 г  23 хв 
Березнегувате 19.12 2 хв  19.14 3 г  2 хв 
Біла Криниця 19.39 2 хв  19.41 3 г  29 хв 
Блакитне 20.02 2 хв  20.04 3 г  52 хв 
Високопілля 20.17 2 хв  20.19 4 г  7 хв 
Апостолове 20.49 22 хв  21.11 4 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.50 9 хв  21.59 5 г  40 хв 
Тимкове 23.04 24 хв  23.28 6 г  54 хв 
Долинська 23.44 5 хв  23.49 7 г  34 хв 
Куцівка 00.09 2 хв  00.11 7 г  59 хв 
Шарівка 00.37 2 хв  00.39 8 г  27 хв 
Сахарна 01.01 2 хв  01.03 8 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 01.25 23 хв  01.48 9 г  15 хв 
Користівка 02.21 2 хв  02.23 10 г  11 хв 
Павлиш 03.00 2 хв  03.02 10 г  50 хв 
Крюків На Дніпрі 03.30 2 хв  03.32 11 г  20 хв 
Кременчук 03.40 38 хв  04.18 11 г  30 хв 
Потоки 04.43 2 хв  04.45 12 г  33 хв 
Галещина 04.58 13 хв  05.11 12 г  48 хв 
Козельщина 05.22 3 хв  05.25 13 г  12 хв 
Ганнівка 05.31 2 хв  05.33 13 г  21 хв 
Кобеляки 05.47 2 хв  05.49 13 г  37 хв 
Ліщинівка 06.04 2 хв  06.06 13 г  54 хв 
Нові Санжари 06.20 2 хв  06.22 14 г  10 хв 
Мала Перещепинська 06.34 2 хв  06.36 14 г  24 хв 
Полтава-Південна 07.02 25 хв  07.27 14 г  52 хв 
Кочубеївка 08.07 2 хв  08.09 15 г  57 хв 
Скороходове 08.21 2 хв  08.23 16 г  11 хв 
Коломак 08.37 2 хв  08.39 16 г  27 хв 
Водяна 08.54 2 хв  08.56 16 г  44 хв 
Ков'яги 09.11 1 хв  09.12 17 г  1 хв 
Люботин 09.39 2 хв  09.41 17 г  29 хв 
Харків-Пас. 10.12 18 г  2 хв 

У розкладі поїзда 375Ш Херсон — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031