У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Київ-Пас. відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Римнику Серат, Аджуд, Пашкани, Дорнешти, Глибока-Буковинська, Тисівці, Космин, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.15
Плоєшти Зюд 07.07 2 хв  07.09 52 хв 
Бузеу 08.18 3 хв  08.21 2 г  3 хв 
Римнику Серат 08.53 2 хв  08.55 2 г  38 хв 
Фокшани 09.33 2 хв  09.35 3 г  18 хв 
Мерешешть 09.57 2 хв  09.59 3 г  42 хв 
Аджуд 10.26 2 хв  10.28 4 г  11 хв 
Бакеу 11.05 9 хв  11.14 4 г  50 хв 
Роман 11.43 1 хв  11.44 5 г  28 хв 
Пашкани 12.11 2 хв  12.13 5 г  56 хв 
Сучава Город 12.57 3 хв  13.00 6 г  42 хв 
Сучава Норд 13.07 23 хв  13.30 6 г  52 хв 
Дорнешти 14.00 2 хв  14.02 7 г  45 хв 
Викшани 14.16 1 г 3 хв  15.19 8 г  1 хв 
Вадул-Сірет 15.41 2 г 2 хв  17.43 9 г  26 хв 
Глибока-Буковинська 17.55 2 хв  17.57 11 г  40 хв 
Вапнярки 18.06 1 хв  18.07 11 г  51 хв 
Червона Діброва 18.11 1 хв  18.12 11 г  56 хв 
Тисівці 18.17 1 хв  18.18 12 г  2 хв 
Великий Кучурів 18.25 2 хв  18.27 12 г  10 хв 
Волока 18.34 1 хв  18.35 12 г  19 хв 
Космин 18.40 1 хв  18.41 12 г  25 хв 
Чагор 18.47 1 хв  18.48 12 г  32 хв 
Чернівці Південна 18.56 2 хв  18.58 12 г  41 хв 
Чернівці 19.10 36 хв  19.46 12 г  55 хв 
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 14 г  16 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 16 г  17 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 17 г  38 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 18 г  53 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 20 г  4 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 20 г  35 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 22 г  34 хв 
Калинівка-1 05.13 2 хв  05.15 22 г  58 хв 
Козятин-1 05.49 2 хв  05.51 23 г  34 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 1 д  49 хв 
Київ-Пас. 08.06 1 д  1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930