У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Київ-Пас. відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Римнику Серат, Аджуд, Пашкани, Дорнешти, Глибока-Буковинська, Тисівці, Космин, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.15
Плоєшти Зюд 07.07 2 хв  07.09 52 хв 
Бузеу 08.18 3 хв  08.21 2 г  3 хв 
Римнику Серат 08.53 2 хв  08.55 2 г  38 хв 
Фокшани 09.33 2 хв  09.35 3 г  18 хв 
Мерешешть 09.57 2 хв  09.59 3 г  42 хв 
Аджуд 10.26 2 хв  10.28 4 г  11 хв 
Бакеу 11.05 9 хв  11.14 4 г  50 хв 
Роман 11.43 1 хв  11.44 5 г  28 хв 
Пашкани 12.11 2 хв  12.13 5 г  56 хв 
Сучава Город 12.57 3 хв  13.00 6 г  42 хв 
Сучава Норд 13.07 23 хв  13.30 6 г  52 хв 
Дорнешти 14.00 2 хв  14.02 7 г  45 хв 
Викшани 14.16 1 г 3 хв  15.19 8 г  1 хв 
Вадул-Сірет 15.41 2 г 2 хв  17.43 9 г  26 хв 
Глибока-Буковинська 17.55 2 хв  17.57 11 г  40 хв 
Вапнярки 18.06 1 хв  18.07 11 г  51 хв 
Червона Діброва 18.11 1 хв  18.12 11 г  56 хв 
Тисівці 18.17 1 хв  18.18 12 г  2 хв 
Великий Кучурів 18.25 2 хв  18.27 12 г  10 хв 
Волока 18.34 1 хв  18.35 12 г  19 хв 
Космин 18.40 1 хв  18.41 12 г  25 хв 
Чагор 18.47 1 хв  18.48 12 г  32 хв 
Чернівці Південна 18.56 2 хв  18.58 12 г  41 хв 
Чернівці 19.10 36 хв  19.46 12 г  55 хв 
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 14 г  16 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 16 г  17 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 17 г  38 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 18 г  53 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 20 г  4 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 20 г  35 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 22 г  34 хв 
Калинівка-1 05.13 2 хв  05.15 22 г  58 хв 
Козятин-1 05.49 2 хв  05.51 23 г  34 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 1 д  49 хв 
Київ-Пас. 08.06 1 д  1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031