У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Вадул-Сірет відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.15 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Плоєшти Зюд, Бузеу, Римнику Серат, Фокшани, Мерешешть, Аджуд, Бакеу, Роман, Пашкани, Сучава Город, Сучава Норд, Дорнешти, Викшани.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.15
Плоєшти Зюд 07.07 2 хв  07.09 52 хв 
Бузеу 08.18 3 хв  08.21 2 г  3 хв 
Римнику Серат 08.53 2 хв  08.55 2 г  38 хв 
Фокшани 09.33 2 хв  09.35 3 г  18 хв 
Мерешешть 09.57 2 хв  09.59 3 г  42 хв 
Аджуд 10.26 2 хв  10.28 4 г  11 хв 
Бакеу 11.05 9 хв  11.14 4 г  50 хв 
Роман 11.43 1 хв  11.44 5 г  28 хв 
Пашкани 12.11 2 хв  12.13 5 г  56 хв 
Сучава Город 12.57 3 хв  13.00 6 г  42 хв 
Сучава Норд 13.07 23 хв  13.30 6 г  52 хв 
Дорнешти 14.00 2 хв  14.02 7 г  45 хв 
Викшани 14.16 1 г 3 хв  15.19 8 г  1 хв 
Вадул-Сірет 15.41 9 г  26 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930