У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 380Л сполученням Бухарест-Норд - Вадул-Сірет відправляється зі станції Бухарест-Норд о 06.15 і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 15.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Плоєшти Зюд, Бузеу, Римнику Серат, Фокшани, Мерешешть, Аджуд, Бакеу, Роман, Пашкани, Сучава Город, Сучава Норд, Дорнешти, Викшани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бухарест-Норд 06.15
Плоєшти Зюд 07.07 2 хв  07.09 52 хв 
Бузеу 08.18 3 хв  08.21 2 г  3 хв 
Римнику Серат 08.53 2 хв  08.55 2 г  38 хв 
Фокшани 09.33 2 хв  09.35 3 г  18 хв 
Мерешешть 09.57 2 хв  09.59 3 г  42 хв 
Аджуд 10.26 2 хв  10.28 4 г  11 хв 
Бакеу 11.05 9 хв  11.14 4 г  50 хв 
Роман 11.43 1 хв  11.44 5 г  28 хв 
Пашкани 12.11 2 хв  12.13 5 г  56 хв 
Сучава Город 12.57 3 хв  13.00 6 г  42 хв 
Сучава Норд 13.07 23 хв  13.30 6 г  52 хв 
Дорнешти 14.00 2 хв  14.02 7 г  45 хв 
Викшани 14.16 1 г 3 хв  15.19 8 г  1 хв 
Вадул-Сірет 15.41 9 г  26 хв 

У розкладі поїзда 380Л Бухарест-Норд — Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30