У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

381Л Вадул-Сірет — Бухарест-Норд Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 381Л сполученням Вадул-Сірет - Бухарест-Норд відправляється зі станції Вадул-Сірет о 13.40 і прибуває на станцію Бухарест-Норд о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Викшани, Дорнешти, Сучава Норд, Сучава Город, Пашкани, Роман, Бакеу, Аджуд, Мерешешть, Фокшани, Римнику Серат, Бузеу, Плоєшти Зюд.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вадул-Сірет 13.40
Викшани 14.02 50 хв  14.52 22 хв 
Дорнешти 15.06 1 хв  15.07 1 г  26 хв 
Сучава Норд 15.36 17 хв  15.53 1 г  56 хв 
Сучава Город 15.58 3 хв  16.01 2 г  18 хв 
Пашкани 16.51 1 хв  16.52 3 г  11 хв 
Роман 17.21 1 хв  17.22 3 г  41 хв 
Бакеу 17.52 7 хв  17.59 4 г  12 хв 
Аджуд 18.40 1 хв  18.41 5 г 
Мерешешть 19.08 1 хв  19.09 5 г  28 хв 
Фокшани 19.34 2 хв  19.36 5 г  54 хв 
Римнику Серат 20.13 1 хв  20.14 6 г  33 хв 
Бузеу 20.45 2 хв  20.47 7 г  5 хв 
Плоєшти Зюд 21.55 2 хв  21.57 8 г  15 хв 
Бухарест-Норд 22.47 9 г  7 хв 

У розкладі поїзда 381Л Вадул-Сірет — Бухарест-Норд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031