У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

004П Запоріжжя-1 — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 004П сполученням Запоріжжя-1 - Ужгород відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 14.40 і прибуває на станцію Ужгород о 11.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Стрий, Славське, Скотарське, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 14.40
Дніпро-Головний 16.35 5 хв  16.40 1 г  55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.12 2 хв  17.14 2 г  32 хв 
Біла Церква 22.59 2 хв  23.01 8 г  19 хв 
Львів 05.40 26 хв  06.06 15 г 
Стрий 07.03 2 хв  07.05 16 г  23 хв 
Славське 08.01 2 хв  08.03 17 г  21 хв 
Скотарське 08.38 3 хв  08.41 17 г  58 хв 
Воловець 08.51 2 хв  08.53 18 г  11 хв 
Свалява 09.23 2 хв  09.25 18 г  43 хв 
Мукачево 09.49 4 хв  09.53 19 г  9 хв 
Ужгород 11.06 20 г  26 хв 

У розкладі поїзда 004П Запоріжжя-1 — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930