У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

041П Дніпро-Головний — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 041П сполученням Дніпро-Головний - Трускавець відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.26 і прибуває на станцію Трускавець о 11.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.26
Кам'янське-Пасажирське 14.59 2 хв  15.01 33 хв 
Верхньодніпровськ 15.18 2 хв  15.20 52 хв 
Вільногірськ 15.49 2 хв  15.51 1 г  23 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.18 2 хв  16.20 1 г  52 хв 
Олександрія 17.33 2 хв  17.35 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 18.19 5 хв  18.24 3 г  53 хв 
Фундукліївка 19.07 2 хв  19.09 4 г  41 хв 
Кам'янка 19.24 2 хв  19.26 4 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.46 15 хв  20.01 5 г  20 хв 
Городище 20.44 2 хв  20.46 6 г  18 хв 
Корсунь 21.05 2 хв  21.07 6 г  39 хв 
Миронівка 21.38 2 хв  21.40 7 г  12 хв 
Біла Церква 22.32 2 хв  22.34 8 г  6 хв 
Козятин-1 00.18 7 хв  00.25 9 г  52 хв 
Вінниця 01.25 5 хв  01.30 10 г  59 хв 
Хмельницький 03.30 28 хв  03.58 13 г  4 хв 
Підволочиськ 05.07 3 хв  05.10 14 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 05.57 19 хв  06.16 15 г  31 хв 
Злочів 07.11 2 хв  07.13 16 г  45 хв 
Красне 07.38 2 хв  07.40 17 г  12 хв 
Підзамче 08.12 2 хв  08.14 17 г  46 хв 
Львів 08.24 25 хв  08.49 17 г  58 хв 
Дрогобич 10.21 23 хв  10.44 19 г  55 хв 
Трускавець 11.03 20 г  37 хв 

У розкладі поїзда 041П Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції