У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

041П Дніпро-Головний — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 041П сполученням Дніпро-Головний - Трускавець відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.26 і прибуває на станцію Трускавець о 11.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.26
Кам'янське-Пасажирське 14.58 2 хв  15.00 32 хв 
Верхньодніпровськ 15.17 2 хв  15.19 51 хв 
Вільногірськ 15.46 2 хв  15.48 1 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.18 2 хв  16.20 1 г  52 хв 
Олександрія 17.34 2 хв  17.36 3 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 18.17 5 хв  18.22 3 г  51 хв 
Фундукліївка 19.07 2 хв  19.09 4 г  41 хв 
Кам'янка 19.23 2 хв  19.25 4 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.46 15 хв  20.01 5 г  20 хв 
Городище 20.44 2 хв  20.46 6 г  18 хв 
Корсунь 21.05 2 хв  21.07 6 г  39 хв 
Миронівка 21.38 2 хв  21.40 7 г  12 хв 
Біла Церква 22.32 2 хв  22.34 8 г  6 хв 
Козятин-1 00.18 12 хв  00.30 9 г  52 хв 
Вінниця 01.25 5 хв  01.30 10 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 02.17 28 хв  02.45 11 г  51 хв 
Хмельницький 04.12 19 хв  04.31 13 г  46 хв 
Підволочиськ 05.33 2 хв  05.35 15 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 06.22 5 хв  06.27 15 г  56 хв 
Злочів 07.23 2 хв  07.25 16 г  57 хв 
Підзамче 08.22 2 хв  08.24 17 г  56 хв 
Львів 08.34 24 хв  08.58 18 г  8 хв 
Дрогобич 10.29 23 хв  10.52 20 г  3 хв 
Трускавець 11.11 20 г  45 хв 

У розкладі поїзда 041П Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031