У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

041П Дніпро-Головний — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 041П сполученням Дніпро-Головний - Трускавець відправляється зі станції Дніпро-Головний о 14.26 і прибуває на станцію Трускавець о 11.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхньодніпровськ, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кам'янка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Злочів, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 14.26
Кам'янське-Пасажирське 14.58 2 хв  15.00 32 хв 
Верхньодніпровськ 15.17 2 хв  15.19 51 хв 
Вільногірськ 15.46 2 хв  15.48 1 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.18 2 хв  16.20 1 г  52 хв 
Олександрія 17.34 2 хв  17.36 3 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 18.17 5 хв  18.22 3 г  51 хв 
Фундукліївка 19.07 2 хв  19.09 4 г  41 хв 
Кам'янка 19.23 2 хв  19.25 4 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.46 15 хв  20.01 5 г  20 хв 
Городище 20.44 2 хв  20.46 6 г  18 хв 
Корсунь 21.05 2 хв  21.07 6 г  39 хв 
Миронівка 21.38 2 хв  21.40 7 г  12 хв 
Біла Церква 22.32 2 хв  22.34 8 г  6 хв 
Козятин-1 00.18 12 хв  00.30 9 г  52 хв 
Вінниця 01.25 5 хв  01.30 10 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 02.17 28 хв  02.45 11 г  51 хв 
Хмельницький 04.12 19 хв  04.31 13 г  46 хв 
Підволочиськ 05.33 2 хв  05.35 15 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 06.22 5 хв  06.27 15 г  56 хв 
Злочів 07.25 2 хв  07.27 16 г  59 хв 
Львів 08.32 25 хв  08.57 18 г  6 хв 
Дрогобич 10.29 23 хв  10.52 20 г  3 хв 
Трускавець 11.11 20 г  45 хв 

У розкладі поїзда 041П Дніпро-Головний — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031