У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

042Л Трускавець — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 042Л сполученням Трускавець - Дніпро-Головний відправляється зі станції Трускавець о 12.36 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 12.36
Дрогобич 12.55 28 хв  13.23 19 хв 
Львів 14.57 25 хв  15.22 2 г  21 хв 
Підзамче 15.33 2 хв  15.35 2 г  57 хв 
Злочів 16.31 2 хв  16.33 3 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 17.31 17 хв  17.48 4 г  55 хв 
Підволочиськ 18.38 2 хв  18.40 6 г  2 хв 
Хмельницький 19.43 10 хв  19.53 7 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 21.18 20 хв  21.38 8 г  42 хв 
Вінниця 22.22 7 хв  22.29 9 г  46 хв 
Козятин-1 23.23 2 хв  23.25 10 г  47 хв 
Біла Церква 01.05 2 хв  01.07 12 г  29 хв 
Миронівка 02.01 2 хв  02.03 13 г  25 хв 
Корсунь 02.32 2 хв  02.34 13 г  56 хв 
Городище 02.54 2 хв  02.56 14 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 27 хв  04.03 15 г 
Кам'янка 04.23 2 хв  04.25 15 г  47 хв 
Фундукліївка 04.39 2 хв  04.41 16 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 05.24 5 хв  05.29 16 г  48 хв 
Олександрія 06.06 2 хв  06.08 17 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.24 16 хв  07.40 18 г  48 хв 
Вільногірськ 08.03 2 хв  08.05 19 г  27 хв 
Верхньодніпровськ 08.29 2 хв  08.31 19 г  53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.46 2 хв  08.48 20 г  10 хв 
Дніпро-Головний 09.22 20 г  46 хв 

У розкладі поїзда 042Л Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930