У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

042Л Трускавець — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 042Л сполученням Трускавець - Дніпро-Головний відправляється зі станції Трускавець о 12.36 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Злочів, Підволочиськ, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 12.36
Дрогобич 12.55 28 хв  13.23 19 хв 
Львів 14.57 25 хв  15.22 2 г  21 хв 
Підзамче 15.33 2 хв  15.35 2 г  57 хв 
Злочів 16.31 2 хв  16.33 3 г  55 хв 
Тернопіль-Пас. 17.31 17 хв  17.48 4 г  55 хв 
Підволочиськ 18.38 2 хв  18.40 6 г  2 хв 
Хмельницький 19.43 10 хв  19.53 7 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 21.18 29 хв  21.47 8 г  42 хв 
Вінниця 22.29 5 хв  22.34 9 г  53 хв 
Козятин-1 23.23 2 хв  23.25 10 г  47 хв 
Біла Церква 01.05 2 хв  01.07 12 г  29 хв 
Миронівка 02.01 2 хв  02.03 13 г  25 хв 
Корсунь 02.32 2 хв  02.34 13 г  56 хв 
Городище 02.54 2 хв  02.56 14 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 27 хв  04.03 15 г 
Кам'янка 04.23 2 хв  04.25 15 г  47 хв 
Фундукліївка 04.39 2 хв  04.41 16 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 05.24 5 хв  05.29 16 г  48 хв 
Олександрія 06.06 2 хв  06.08 17 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.24 16 хв  07.40 18 г  48 хв 
Вільногірськ 08.03 2 хв  08.05 19 г  27 хв 
Верхньодніпровськ 08.30 2 хв  08.32 19 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.50 2 хв  08.52 20 г  14 хв 
Дніпро-Головний 09.38 21 г  2 хв 

У розкладі поїзда 042Л Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031