У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

042Л Трускавець — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 042Л сполученням Трускавець - Дніпро-Головний відправляється зі станції Трускавець о 12.36 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Олександрія, Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 12.36
Дрогобич 12.55 28 хв  13.23 19 хв 
Львів 14.57 25 хв  15.22 2 г  21 хв 
Злочів 16.29 2 хв  16.31 3 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 17.31 17 хв  17.48 4 г  55 хв 
Підволочиськ 18.38 2 хв  18.40 6 г  2 хв 
Хмельницький 19.43 10 хв  19.53 7 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 21.18 20 хв  21.38 8 г  42 хв 
Вінниця 22.22 7 хв  22.29 9 г  46 хв 
Козятин-1 23.23 2 хв  23.25 10 г  47 хв 
Біла Церква 01.05 2 хв  01.07 12 г  29 хв 
Миронівка 02.01 2 хв  02.03 13 г  25 хв 
Корсунь 02.32 2 хв  02.34 13 г  56 хв 
Городище 02.54 2 хв  02.56 14 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 27 хв  04.03 15 г 
Кам'янка 04.23 2 хв  04.25 15 г  47 хв 
Фундукліївка 04.39 2 хв  04.41 16 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 05.24 5 хв  05.29 16 г  48 хв 
Олександрія 06.06 2 хв  06.08 17 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.24 16 хв  07.40 18 г  48 хв 
Вільногірськ 08.03 2 хв  08.05 19 г  27 хв 
Верхньодніпровськ 08.29 2 хв  08.31 19 г  53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.46 2 хв  08.48 20 г  10 хв 
Дніпро-Головний 09.22 20 г  46 хв 

У розкладі поїзда 042Л Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031