У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043П Дніпро-Головний — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 043П сполученням Дніпро-Головний - Івано-Франківськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.12 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.12
Олександрія 12.04 2 хв  12.06 2 г  52 хв 
Знам'янка-Пас. 12.43 14 хв  12.57 3 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.16 21 хв  14.37 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 18.45 20 хв  19.05 9 г  33 хв 
Коростень 20.59 2 хв  21.01 11 г  47 хв 
Новоград-Волинський-1 22.18 2 хв  22.20 13 г  6 хв 
Шепетівка 23.17 2 хв  23.19 14 г  5 хв 
Кривин 23.50 2 хв  23.52 14 г  38 хв 
Броди 01.32 2 хв  01.34 16 г  20 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 17 г  37 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 19 г  6 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 19 г  44 хв 
Галич 05.10 2 хв  05.12 19 г  58 хв 
Івано-Франківськ 05.43 20 г  31 хв 

У розкладі поїзда 043П Дніпро-Головний — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728