У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043Ш Івано-Франківськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043Ш сполученням Івано-Франківськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Івано-Франківськ о 21.55 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 17.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Галич, Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин, Київ-Пас., Трипілля-Дніпровське, Кагарлик, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 21.55
Галич 22.37 2 хв  22.39 42 хв 
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 57 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 1 г  39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 2 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 4 г  14 хв 
Кривин 03.52 2 хв  03.54 5 г  57 хв 
Славута-1 04.06 2 хв  04.08 6 г  11 хв 
Шепетівка 04.30 2 хв  04.32 6 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.20 2 хв  05.22 7 г  25 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 8 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 10 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 20 хв  09.08 10 г  53 хв 
Трипілля-Дніпровське 10.17 6 хв  10.23 12 г  22 хв 
Кагарлик 10.52 12 хв  11.04 12 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 12.45 15 хв  13.00 14 г  50 хв 
Знам'янка-Пас. 14.11 3 хв  14.14 16 г  16 хв 
Олександрія 14.53 2 хв  14.55 16 г  58 хв 
Дніпро-Головний 17.47 19 г  52 хв 

У розкладі поїзда 043Ш Івано-Франківськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728