У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

043К Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 043К сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.06 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.06
Коростень 20.59 2 хв  21.01 1 г  53 хв 
Новоград-Волинський-1 22.18 2 хв  22.20 3 г  12 хв 
Шепетівка 23.17 2 хв  23.19 4 г  11 хв 
Славута-1 23.40 2 хв  23.42 4 г  34 хв 
Кривин 23.55 2 хв  23.57 4 г  49 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 6 г  31 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 7 г  43 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 9 г  12 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 9 г  50 хв 
Галич 05.10 2 хв  05.12 10 г  4 хв 
Івано-Франківськ 05.43 10 г  37 хв 

У розкладі поїзда 043К Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031