У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Мукачево — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 045Л сполученням Мукачево - Лисичанськ відправляється зі станції Мукачево о 22.38 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лавочне, Броди, Кривин, Новоград-Волинський-1, Київ-Пас., Конотоп, Суми, Богодухів, Шевченкове-Південне, Кремінне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 22.38
Карпати 22.54 2 хв  22.56 16 хв 
Свалява 23.05 3 хв  23.08 27 хв 
Воловець 23.39 10 хв  23.49 1 г  1 хв 
Лавочне 00.21 10 хв  00.31 1 г  43 хв 
Славське 00.44 3 хв  00.47 2 г  6 хв 
Стрий 01.45 16 хв  02.01 3 г  7 хв 
Львів 03.03 20 хв  03.23 4 г  25 хв 
Броди 04.25 2 хв  04.27 5 г  47 хв 
Радивилів 04.36 2 хв  04.38 5 г  58 хв 
Дубно 05.12 2 хв  05.14 6 г  34 хв 
Острог 06.02 2 хв  06.04 7 г  24 хв 
Кривин 06.19 2 хв  06.21 7 г  41 хв 
Славута-1 06.33 2 хв  06.35 7 г  55 хв 
Шепетівка 06.57 12 хв  07.09 8 г  19 хв 
Радулин 07.38 2 хв  07.40 9 г 
Новоград-Волинський-1 08.04 12 хв  08.16 9 г  26 хв 
Яблунець 08.47 2 хв  08.49 10 г  9 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 10 г  46 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 12 г  50 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 13 г  8 хв 
Дарниця 12.26 2 хв  12.28 13 г  48 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 15 г  14 хв 
Бахмач-Пас. 14.55 2 хв  14.57 16 г  17 хв 
Конотоп 15.19 5 хв  15.24 16 г  41 хв 
Путивль 16.07 2 хв  16.09 17 г  29 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 18 г  2 хв 
Білопілля 17.13 2 хв  17.15 18 г  35 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 19 г  22 хв 
Боромля 19.11 1 хв  19.12 20 г  33 хв 
Смородине 19.32 3 хв  19.35 20 г  54 хв 
Кириківка 19.54 2 хв  19.56 21 г  16 хв 
Богодухів 20.36 2 хв  20.38 21 г  58 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 22 г  52 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 23 г  29 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 1 д  1 г  4 хв 
Шевченкове-Південне 00.19 2 хв  00.21 1 д  1 г  41 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  2 г  29 хв 
Сватово 02.45 3 хв  02.48 1 д  4 г  7 хв 
Кабанне 03.11 2 хв  03.13 1 д  4 г  33 хв 
Кремінне 03.34 2 хв  03.36 1 д  4 г  56 хв 
Рубіжне 03.51 4 хв  03.55 1 д  5 г  13 хв 
Лисичанськ 04.15 1 д  5 г  37 хв 

У розкладі поїзда 045Л Мукачево — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031