У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Ужгород — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 045Л сполученням Ужгород - Лисичанськ відправляється зі станції Ужгород о 20.50 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Свалява, Стрий, Дубно, Шепетівка, Коростень, Ніжин, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас., Сватово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.50
Батьово 21.48 4 хв  21.52 58 хв 
Мукачево 22.33 5 хв  22.38 1 г  43 хв 
Карпати 22.54 2 хв  22.56 2 г  4 хв 
Свалява 23.05 3 хв  23.08 2 г  15 хв 
Воловець 23.39 10 хв  23.49 2 г  49 хв 
Лавочне 00.21 9 хв  00.30 3 г  31 хв 
Славське 00.42 2 хв  00.44 3 г  52 хв 
Стрий 01.42 16 хв  01.58 4 г  52 хв 
Львів 03.00 20 хв  03.20 6 г  10 хв 
Броди 04.22 2 хв  04.24 7 г  32 хв 
Радивилів 04.33 2 хв  04.35 7 г  43 хв 
Дубно 05.08 2 хв  05.10 8 г  18 хв 
Острог 06.01 2 хв  06.03 9 г  11 хв 
Кривин 06.17 2 хв  06.19 9 г  27 хв 
Славута-1 06.31 2 хв  06.33 9 г  41 хв 
Шепетівка 06.55 10 хв  07.05 10 г  5 хв 
Радулин 07.35 2 хв  07.37 10 г  45 хв 
Новоград-Волинський-1 08.04 13 хв  08.17 11 г  14 хв 
Яблунець 08.47 2 хв  08.49 11 г  57 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 12 г  34 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 14 г  38 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 14 г  56 хв 
Дарниця 12.25 2 хв  12.27 15 г  35 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 17 г  2 хв 
Бахмач-Пас. 14.55 2 хв  14.57 18 г  5 хв 
Конотоп 15.19 5 хв  15.24 18 г  29 хв 
Путивль 16.07 2 хв  16.09 19 г  17 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 19 г  50 хв 
Білопілля 17.13 2 хв  17.15 20 г  23 хв 
Суми 18.02 22 хв  18.24 21 г  12 хв 
Боромля 19.09 1 хв  19.10 22 г  19 хв 
Смородине 19.32 3 хв  19.35 22 г  42 хв 
Кириківка 19.53 2 хв  19.55 23 г  3 хв 
Богодухів 20.35 2 хв  20.37 23 г  45 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 1 д  40 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 1 д  1 г  17 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 1 д  2 г  52 хв 
Шевченкове-Південне 00.19 2 хв  00.21 1 д  3 г  29 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  4 г  17 хв 
Сватово 02.45 2 хв  02.47 1 д  5 г  55 хв 
Кабанне 03.10 2 хв  03.12 1 д  6 г  20 хв 
Кремінне 03.32 2 хв  03.34 1 д  6 г  42 хв 
Рубіжне 03.50 5 хв  03.55 1 д  7 г 
Лисичанськ 04.15 1 д  7 г  25 хв 

У розкладі поїзда 045Л Ужгород — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031