У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Ужгород — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 045Л сполученням Ужгород - Лисичанськ відправляється зі станції Ужгород о 21.00 і прибуває на станцію Лисичанськ о 04.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Свалява, Стрий, Дубно, Шепетівка, Коростень, Ніжин, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас., Сватово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 21.00
Батьово 21.50 4 хв  21.54 50 хв 
Мукачево 22.33 5 хв  22.38 1 г  33 хв 
Карпати 22.54 2 хв  22.56 1 г  54 хв 
Свалява 23.05 3 хв  23.08 2 г  5 хв 
Воловець 23.39 10 хв  23.49 2 г  39 хв 
Лавочне 00.21 10 хв  00.31 3 г  21 хв 
Славське 00.44 3 хв  00.47 3 г  44 хв 
Стрий 01.45 16 хв  02.01 4 г  45 хв 
Львів 03.03 20 хв  03.23 6 г  3 хв 
Броди 04.25 2 хв  04.27 7 г  25 хв 
Радивилів 04.36 2 хв  04.38 7 г  36 хв 
Дубно 05.12 2 хв  05.14 8 г  12 хв 
Острог 06.02 2 хв  06.04 9 г  2 хв 
Кривин 06.19 2 хв  06.21 9 г  19 хв 
Славута-1 06.33 2 хв  06.35 9 г  33 хв 
Шепетівка 06.57 12 хв  07.09 9 г  57 хв 
Радулин 07.38 2 хв  07.40 10 г  38 хв 
Новоград-Волинський-1 08.04 12 хв  08.16 11 г  4 хв 
Яблунець 08.47 2 хв  08.49 11 г  47 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 12 г  24 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 14 г  28 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 14 г  46 хв 
Дарниця 12.26 2 хв  12.28 15 г  26 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 16 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 14.55 2 хв  14.57 17 г  55 хв 
Конотоп 15.19 5 хв  15.24 18 г  19 хв 
Путивль 16.07 2 хв  16.09 19 г  7 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 19 г  40 хв 
Білопілля 17.13 2 хв  17.15 20 г  13 хв 
Суми 18.00 30 хв  18.30 21 г 
Боромля 19.11 1 хв  19.12 22 г  11 хв 
Смородине 19.32 3 хв  19.35 22 г  32 хв 
Кириківка 19.54 2 хв  19.56 22 г  54 хв 
Богодухів 20.36 2 хв  20.38 23 г  36 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 1 д  30 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 1 д  1 г  7 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 1 д  2 г  42 хв 
Шевченкове-Південне 00.19 2 хв  00.21 1 д  3 г  19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  4 г  7 хв 
Сватово 02.45 3 хв  02.48 1 д  5 г  45 хв 
Кабанне 03.11 2 хв  03.13 1 д  6 г  11 хв 
Кремінне 03.34 2 хв  03.36 1 д  6 г  34 хв 
Рубіжне 03.51 4 хв  03.55 1 д  6 г  51 хв 
Лисичанськ 04.15 1 д  7 г  15 хв 

У розкладі поїзда 045Л Ужгород — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031