У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

045Л Ужгород — Сватово Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 045Л сполученням Ужгород - Сватово відправляється зі станції Ужгород о 20.50 і прибуває на станцію Сватово о 02.45 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Свалява, Стрий, Дубно, Шепетівка, Коростень, Ніжин, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.50
Батьово 21.48 4 хв  21.52 58 хв 
Мукачево 22.33 5 хв  22.38 1 г  43 хв 
Карпати 22.54 2 хв  22.56 2 г  4 хв 
Свалява 23.05 3 хв  23.08 2 г  15 хв 
Воловець 23.39 10 хв  23.49 2 г  49 хв 
Лавочне 00.21 9 хв  00.30 3 г  31 хв 
Славське 00.42 2 хв  00.44 3 г  52 хв 
Стрий 01.42 16 хв  01.58 4 г  52 хв 
Львів 03.00 20 хв  03.20 6 г  10 хв 
Броди 04.23 2 хв  04.25 7 г  33 хв 
Радивилів 04.35 2 хв  04.37 7 г  45 хв 
Дубно 05.09 2 хв  05.11 8 г  19 хв 
Острог 06.01 2 хв  06.03 9 г  11 хв 
Кривин 06.17 2 хв  06.19 9 г  27 хв 
Славута-1 06.31 2 хв  06.33 9 г  41 хв 
Шепетівка 06.55 10 хв  07.05 10 г  5 хв 
Радулин 07.32 2 хв  07.34 10 г  42 хв 
Новоград-Волинський-1 07.58 19 хв  08.17 11 г  8 хв 
Яблунець 08.47 2 хв  08.49 11 г  57 хв 
Коростень 09.24 2 хв  09.26 12 г  34 хв 
Святошин 11.28 2 хв  11.30 14 г  38 хв 
Київ-Пас. 11.46 20 хв  12.06 14 г  56 хв 
Дарниця 12.25 2 хв  12.27 15 г  35 хв 
Ніжин 13.52 2 хв  13.54 17 г  2 хв 
Бахмач-Пас. 14.55 2 хв  14.57 18 г  5 хв 
Конотоп 15.19 5 хв  15.24 18 г  29 хв 
Путивль 16.07 2 хв  16.09 19 г  17 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 22 хв  17.02 19 г  50 хв 
Білопілля 17.13 2 хв  17.15 20 г  23 хв 
Суми 18.02 22 хв  18.24 21 г  12 хв 
Боромля 19.09 1 хв  19.10 22 г  19 хв 
Смородине 19.32 3 хв  19.35 22 г  42 хв 
Кириківка 19.53 2 хв  19.55 23 г  3 хв 
Богодухів 20.35 2 хв  20.37 23 г  45 хв 
Люботин 21.30 7 хв  21.37 1 д  40 хв 
Харків-Пас. 22.07 38 хв  22.45 1 д  1 г  17 хв 
Чугуїв 23.42 2 хв  23.44 1 д  2 г  52 хв 
Шевченкове-Південне 00.19 2 хв  00.21 1 д  3 г  29 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.07 23 хв  01.30 1 д  4 г  17 хв 
Сватово 02.45 1 д  5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 045Л Ужгород — Сватово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930