У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

452Л Варна — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 452Л сполученням Варна - Київ-Пас. відправляється зі станції Варна о 19.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 8 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Джурджу Норд, Плоєшти Південна, Фокшани, Бакеу, Сучава Город, Викшани, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль-Пас., Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варна 19.05
Русе 22.30 1 г 50 хв  00.20 3 г  25 хв 
Джурджу Норд 00.45 30 хв  01.15 5 г  40 хв 
Бухарест-Норд 03.19 18 хв  03.37 8 г  14 хв 
Плоєшти Південна 04.36 3 хв  04.39 9 г  31 хв 
Бузеу 05.46 2 хв  05.48 10 г  41 хв 
Фокшани 06.57 2 хв  06.59 11 г  52 хв 
Аджуд 07.48 2 хв  07.50 12 г  43 хв 
Бакеу 08.34 2 хв  08.36 13 г  29 хв 
Пашкани 09.40 3 хв  09.43 14 г  35 хв 
Сучава Город 10.29 21 хв  10.50 15 г  24 хв 
Дорнешти 11.32 1 хв  11.33 16 г  27 хв 
Викшани 11.47 56 хв  12.43 16 г  42 хв 
Вадул-Сірет 13.05 2 г 27 хв  15.32 18 г 
Чернівці 16.40 41 хв  17.21 21 г  35 хв 
Коломия 18.30 4 хв  18.34 23 г  25 хв 
Івано-Франківськ 19.40 8 хв  19.48 1 д  35 хв 
Львів 22.11 57 хв  23.08 1 д  3 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 00.55 4 хв  00.59 1 д  5 г  50 хв 
Хмельницький 02.41 3 хв  02.44 1 д  7 г  36 хв 
Вінниця 04.29 4 хв  04.33 1 д  9 г  24 хв 
Козятин-1 05.22 2 хв  05.24 1 д  10 г  17 хв 
Фастів-1 06.30 2 хв  06.32 1 д  11 г  25 хв 
Київ-Пас. 07.33 1 д  12 г  28 хв 

У розкладі поїзда 452Л Варна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30