У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

452Л Варна — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 452Л сполученням Варна - Львів відправляється зі станції Варна о 19.05 і прибуває на станцію Львів о 22.11 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Русе, Джурджу Норд, Бухарест-Норд, Плоєшти Південна, Бузеу, Фокшани, Аджуд, Бакеу, Пашкани, Сучава Город, Дорнешти, Викшани, Вадул-Сірет, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варна 19.05
Русе 22.30 1 г 50 хв  00.20 3 г  25 хв 
Джурджу Норд 00.45 30 хв  01.15 5 г  40 хв 
Бухарест-Норд 03.19 18 хв  03.37 8 г  14 хв 
Плоєшти Південна 04.36 3 хв  04.39 9 г  31 хв 
Бузеу 05.46 2 хв  05.48 10 г  41 хв 
Фокшани 06.57 2 хв  06.59 11 г  52 хв 
Аджуд 07.48 2 хв  07.50 12 г  43 хв 
Бакеу 08.34 2 хв  08.36 13 г  29 хв 
Пашкани 09.40 3 хв  09.43 14 г  35 хв 
Сучава Город 10.29 21 хв  10.50 15 г  24 хв 
Дорнешти 11.32 1 хв  11.33 16 г  27 хв 
Викшани 11.47 56 хв  12.43 16 г  42 хв 
Вадул-Сірет 13.05 2 г 27 хв  15.32 18 г 
Чернівці 16.40 41 хв  17.21 21 г  35 хв 
Коломия 18.30 4 хв  18.34 23 г  25 хв 
Івано-Франківськ 19.40 8 хв  19.48 1 д  35 хв 
Львів 22.11 1 д  3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 452Л Варна — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30