У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

046Д Лисичанськ — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 046Д сполученням Лисичанськ - Ужгород відправляється зі станції Лисичанськ о 06.25 і прибуває на станцію Ужгород о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 8 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сватово, Шевченкове-Південне, Богодухів, Боромля, Путивль, Дарниця, Коростень, Шепетівка, Дубно, Стрий, Свалява.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 06.25
Рубіжне 06.45 5 хв  06.50 20 хв 
Кремінне 07.06 2 хв  07.08 41 хв 
Кабанне 07.29 2 хв  07.31 1 г  4 хв 
Сватово 07.53 2 хв  07.55 1 г  28 хв 
Куземівка 08.25 2 хв  08.27 2 г 
Кислівка 08.44 2 хв  08.46 2 г  19 хв 
Куп'янськ-Вузловий 09.09 24 хв  09.33 2 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.14 2 хв  10.16 3 г  49 хв 
Чугуїв 10.54 2 хв  10.56 4 г  29 хв 
Харків-Пас. 11.55 33 хв  12.28 5 г  30 хв 
Люботин 13.08 2 хв  13.10 6 г  43 хв 
Богодухів 14.02 2 хв  14.04 7 г  37 хв 
Губарівка 14.20 2 хв  14.22 7 г  55 хв 
Кириківка 14.47 2 хв  14.49 8 г  22 хв 
Смородине 15.08 3 хв  15.11 8 г  43 хв 
Боромля 15.38 2 хв  15.40 9 г  13 хв 
Суми 16.17 10 хв  16.27 9 г  52 хв 
Білопілля 17.18 2 хв  17.20 10 г  53 хв 
Ворожба-Пас. 17.32 22 хв  17.54 11 г  7 хв 
Путивль 18.24 5 хв  18.29 11 г  59 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 12 г  49 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 13 г  18 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 14 г  15 хв 
Дарниця 22.11 2 хв  22.13 15 г  46 хв 
Київ-Пас. 22.31 20 хв  22.51 16 г  6 хв 
Святошин 23.11 2 хв  23.13 16 г  46 хв 
Малин 00.22 2 хв  00.24 17 г  57 хв 
Коростень 01.00 2 хв  01.02 18 г  35 хв 
Яблунець 01.39 2 хв  01.41 19 г  14 хв 
Новоград-Волинський-1 02.22 2 хв  02.24 19 г  57 хв 
Радулин 02.49 1 хв  02.50 20 г  24 хв 
Шепетівка 03.15 25 хв  03.40 20 г  50 хв 
Славута-1 04.03 2 хв  04.05 21 г  38 хв 
Кривин 04.20 2 хв  04.22 21 г  55 хв 
Острог 04.40 2 хв  04.42 22 г  15 хв 
Дубно 05.44 2 хв  05.46 23 г  19 хв 
Радивилів 06.19 2 хв  06.21 23 г  54 хв 
Броди 06.31 15 хв  06.46 1 д  6 хв 
Львів 08.05 26 хв  08.31 1 д  1 г  40 хв 
Стрий 09.37 2 хв  09.39 1 д  3 г  12 хв 
Славське 10.35 3 хв  10.38 1 д  4 г  10 хв 
Лавочне 10.53 10 хв  11.03 1 д  4 г  28 хв 
Воловець 11.39 10 хв  11.49 1 д  5 г  14 хв 
Свалява 12.20 3 хв  12.23 1 д  5 г  55 хв 
Карпати 12.34 2 хв  12.36 1 д  6 г  9 хв 
Мукачево 12.52 6 хв  12.58 1 д  6 г  27 хв 
Батьово 13.31 3 хв  13.34 1 д  7 г  6 хв 
Ужгород 14.25 1 д  8 г 

У розкладі поїзда 046Д Лисичанськ — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031