У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

046Д Лисичанськ — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 046Д сполученням Лисичанськ - Ужгород відправляється зі станції Лисичанськ о 06.53 і прибуває на станцію Ужгород о 14.23 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 7 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сватово, Шевченкове-Південне, Богодухів, Боромля, Путивль, Дарниця, Коростень, Шепетівка, Дубно, Стрий, Свалява.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 06.53
Рубіжне 07.13 4 хв  07.17 20 хв 
Кремінне 07.33 2 хв  07.35 40 хв 
Кабанне 07.57 2 хв  07.59 1 г  4 хв 
Сватово 08.20 5 хв  08.25 1 г  27 хв 
Куземівка 08.52 2 хв  08.54 1 г  59 хв 
Кислівка 09.13 2 хв  09.15 2 г  20 хв 
Куп'янськ-Вузловий 09.37 20 хв  09.57 2 г  44 хв 
Шевченкове-Південне 10.34 2 хв  10.36 3 г  41 хв 
Чугуїв 11.10 2 хв  11.12 4 г  17 хв 
Харків-Пас. 12.04 33 хв  12.37 5 г  11 хв 
Люботин 13.10 2 хв  13.12 6 г  17 хв 
Богодухів 13.57 2 хв  13.59 7 г  4 хв 
Губарівка 14.18 2 хв  14.20 7 г  25 хв 
Кириківка 14.45 2 хв  14.47 7 г  52 хв 
Смородине 15.07 3 хв  15.10 8 г  14 хв 
Боромля 15.36 2 хв  15.38 8 г  43 хв 
Суми 16.10 30 хв  16.40 9 г  17 хв 
Білопілля 17.23 2 хв  17.25 10 г  30 хв 
Ворожба-Пас. 17.35 24 хв  17.59 10 г  42 хв 
Путивль 18.29 2 хв  18.31 11 г  36 хв 
Конотоп 19.14 5 хв  19.19 12 г  21 хв 
Бахмач-Пас. 19.43 2 хв  19.45 12 г  50 хв 
Ніжин 20.40 2 хв  20.42 13 г  47 хв 
Дарниця 22.07 2 хв  22.09 15 г  14 хв 
Київ-Пас. 22.27 20 хв  22.47 15 г  34 хв 
Святошин 23.08 2 хв  23.10 16 г  15 хв 
Малин 00.24 2 хв  00.26 17 г  31 хв 
Коростень 01.01 2 хв  01.03 18 г  8 хв 
Яблунець 01.38 1 хв  01.39 18 г  45 хв 
Новоград-Волинський-1 02.19 2 хв  02.21 19 г  26 хв 
Радулин 02.46 2 хв  02.48 19 г  53 хв 
Шепетівка 03.15 23 хв  03.38 20 г  22 хв 
Славута-1 04.02 2 хв  04.04 21 г  9 хв 
Кривин 04.19 2 хв  04.21 21 г  26 хв 
Острог 04.41 2 хв  04.43 21 г  48 хв 
Дубно 05.42 4 хв  05.46 22 г  49 хв 
Радивилів 06.19 2 хв  06.21 23 г  26 хв 
Броди 06.31 15 хв  06.46 23 г  38 хв 
Львів 08.07 26 хв  08.33 1 д  1 г  14 хв 
Стрий 09.37 2 хв  09.39 1 д  2 г  44 хв 
Славське 10.35 3 хв  10.38 1 д  3 г  42 хв 
Лавочне 10.53 10 хв  11.03 1 д  4 г 
Воловець 11.39 10 хв  11.49 1 д  4 г  46 хв 
Свалява 12.20 3 хв  12.23 1 д  5 г  27 хв 
Карпати 12.34 2 хв  12.36 1 д  5 г  41 хв 
Мукачево 12.52 6 хв  12.58 1 д  5 г  59 хв 
Батьово 13.31 3 хв  13.34 1 д  6 г  38 хв 
Ужгород 14.23 1 д  7 г  30 хв 

У розкладі поїзда 046Д Лисичанськ — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031