У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

461Б Мінськ-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 461Б сполученням Мінськ-Пас. - Львів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 19.44 і прибуває на станцію Львів о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Столбці, Барановичі-Поліські, Ляховичи, Ганцевичі, Лунінець, Прип'ять, Видибір, Горинь, Удрицьк, Дубровиця, Сарни, Костопіль, Рівне, Здолбунів-Пас., Дубно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 19.44
Столбці 21.03 11 хв  21.14 1 г  19 хв 
Барановичі-Поліські 22.11 24 хв  22.35 2 г  27 хв 
Ляховичи 22.54 2 хв  22.56 3 г  10 хв 
Ганцевичі 23.23 2 хв  23.25 3 г  39 хв 
Лунінець 00.17 22 хв  00.39 4 г  33 хв 
Прип'ять 00.54 2 хв  00.56 5 г  10 хв 
Видибір 01.11 2 хв  01.13 5 г  27 хв 
Горинь 01.33 40 хв  02.13 5 г  49 хв 
Удрицьк 01.30 1 г 02.30 5 г  46 хв 
Дубровиця 02.54 2 хв  02.56 7 г  10 хв 
Сарни 03.23 4 хв  03.27 7 г  39 хв 
Костопіль 04.16 2 хв  04.18 8 г  32 хв 
Рівне 04.58 6 хв  05.04 9 г  14 хв 
Здолбунів-Пас. 05.22 24 хв  05.46 9 г  38 хв 
Дубно 06.27 2 хв  06.29 10 г  43 хв 
Львів 08.46 13 г  2 хв 

У розкладі поїзда 461Б Мінськ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031