У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

462Л Львів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 462Л сполученням Львів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Львів о 17.20 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 09.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дубно, Здолбунів-Пас., Рівне, Костопіль, Сарни, Дубровиця, Удрицьк, Горинь, Видибір, Прип'ять, Лунінець, Ганцевичі, Рейтанів, Ляховичи, Барановичі-Поліські, Столбці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.20
Дубно 19.46 6 хв  19.52 2 г  26 хв 
Здолбунів-Пас. 20.45 22 хв  21.07 3 г  25 хв 
Рівне 21.22 5 хв  21.27 4 г  2 хв 
Костопіль 22.14 2 хв  22.16 4 г  54 хв 
Сарни 23.09 3 хв  23.12 5 г  49 хв 
Дубровиця 23.43 2 хв  23.45 6 г  23 хв 
Удрицьк 00.16 40 хв  00.56 6 г  56 хв 
Горинь 02.11 50 хв  03.01 8 г  51 хв 
Видибір 03.20 4 хв  03.24 10 г 
Прип'ять 03.38 2 хв  03.40 10 г  18 хв 
Лунінець 03.56 31 хв  04.27 10 г  36 хв 
Ганцевичі 05.30 2 хв  05.32 12 г  10 хв 
Рейтанів 05.58 2 хв  06.00 12 г  38 хв 
Ляховичи 06.10 2 хв  06.12 12 г  50 хв 
Барановичі-Поліські 06.33 35 хв  07.08 13 г  13 хв 
Столбці 08.01 2 хв  08.03 14 г  41 хв 
Мінськ-Пас. 09.15 15 г  55 хв 

У розкладі поїзда 462Л Львів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031