У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

463Б Мінськ-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 463Б сполученням Мінськ-Пас. - Львів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 17.38 і прибуває на станцію Львів о 05.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Столбці, Барановичі-Поліські, Ганцевичі, Лунінець, Прип'ять, Видибір, Горинь, Удрицьк, Сарни, Рівне, Здолбунів-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 17.38
Столбці 18.37 2 хв  18.39 59 хв 
Барановичі-Поліські 19.31 16 хв  19.47 1 г  53 хв 
Ганцевичі 20.29 2 хв  20.31 2 г  51 хв 
Лунінець 21.24 29 хв  21.53 3 г  46 хв 
Прип'ять 22.13 5 хв  22.18 4 г  35 хв 
Видибір 22.30 5 хв  22.35 4 г  52 хв 
Горинь 22.59 1 г 23.59 5 г  21 хв 
Удрицьк 23.17 1 г 00.17 5 г  39 хв 
Сарни 01.05 3 хв  01.08 7 г  27 хв 
Рівне 02.27 3 хв  02.30 8 г  49 хв 
Здолбунів-Пас. 02.45 20 хв  03.05 9 г  7 хв 
Львів 05.32 11 г  54 хв 

У розкладі поїзда 463Б Мінськ-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031