У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

464Л Львів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 464Л сполученням Львів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Львів о 21.25 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Здолбунів-Пас., Рівне, Сарни, Удрицьк, Горинь, Лунінець, Ганцевичі, Барановичі-Поліські.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 21.25
Здолбунів-Пас. 23.40 21 хв  00.01 2 г  15 хв 
Рівне 00.17 4 хв  00.21 2 г  52 хв 
Сарни 01.52 5 хв  01.57 4 г  27 хв 
Удрицьк 03.00 46 хв  03.46 5 г  35 хв 
Горинь 05.01 40 хв  05.41 7 г  36 хв 
Лунінець 06.21 23 хв  06.44 8 г  56 хв 
Ганцевичі 07.47 2 хв  07.49 10 г  22 хв 
Барановичі-Поліські 08.40 33 хв  09.13 11 г  15 хв 
Мінськ-Пас. 11.07 13 г  42 хв 

У розкладі поїзда 464Л Львів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031