У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 047Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 11.51 і прибуває на станцію Москва-Київська о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фалешти, Дрокія, Гирбова, Могилів-Подільський, Вінниця, Київ-Пас., Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський, Калуга-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 11.51
Берешти 13.58 2 хв  14.00 2 г  7 хв 
Фалешти 14.55 2 хв  14.57 3 г  4 хв 
Бельць-Ораш 15.40 3 хв  15.43 3 г  49 хв 
Дрокія 16.35 2 хв  16.37 4 г  44 хв 
Окниця 17.50 17 хв  18.07 5 г  59 хв 
Гирбова 18.24 4 хв  18.28 6 г  33 хв 
Велчинець 18.59 39 хв  19.38 7 г  8 хв 
Могилів-Подільський 19.50 50 хв  20.40 7 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 23.00 20 хв  23.20 11 г  9 хв 
Вінниця 00.04 8 хв  00.12 12 г  13 хв 
Козятин-1 01.02 2 хв  01.04 13 г  11 хв 
Київ-Пас. 03.03 15 хв  03.18 15 г  12 хв 
Конотоп 05.58 15 хв  06.13 18 г  7 хв 
Хутір-Михайлівський 07.43 40 хв  08.23 19 г  52 хв 
Суземка 08.52 50 хв  09.42 21 г  1 хв 
Брянск-Орловський 11.07 15 хв  11.22 23 г  16 хв 
Сухиничі-Головні 12.46 27 хв  13.13 1 д  55 хв 
Калуга-2 14.13 2 хв  14.15 1 д  2 г  22 хв 
Москва-Київська 16.50 1 д  4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 047Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30