У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 047Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 11.00 і прибуває на станцію Москва-Київська о 16.53 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Берешти, Фалешти, Бельць-Ораш, Дрокія, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Конотоп, Хутір-Михайлівський, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 11.00
Берешти 13.07 2 хв  13.09 2 г  7 хв 
Фалешти 14.10 2 хв  14.12 3 г  10 хв 
Бельць-Ораш 14.55 3 хв  14.58 3 г  55 хв 
Дрокія 15.50 2 хв  15.52 4 г  50 хв 
Окниця 17.05 17 хв  17.22 6 г  5 хв 
Велчинець 18.08 40 хв  18.48 7 г  8 хв 
Могилів-Подільський 19.00 50 хв  19.50 8 г 
Жмеринка-Пас. 22.05 20 хв  22.25 11 г  5 хв 
Вінниця 23.08 10 хв  23.18 12 г  8 хв 
Козятин-1 00.10 2 хв  00.12 13 г  10 хв 
Київ-Пас. 02.08 15 хв  02.23 15 г  8 хв 
Конотоп 05.07 15 хв  05.22 18 г  7 хв 
Хутір-Михайлівський 06.53 40 хв  07.33 19 г  53 хв 
Суземка 09.03 50 хв  09.53 22 г  3 хв 
Брянск-Орловський 11.13 15 хв  11.28 1 д  13 хв 
Сухиничі-Головні 12.54 29 хв  13.23 1 д  1 г  54 хв 
Калуга-2 14.20 2 хв  14.22 1 д  3 г  20 хв 
Москва-Київська 16.53 1 д  5 г  53 хв 

У розкладі поїзда 047Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції