У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 047Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 10.52 і прибуває на станцію Москва-Київська о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Берешти, Фалешти, Бельць-Ораш, Дрокія, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Конотоп, Хутір-Михайлівський, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 10.52
Берешти 12.59 2 хв  13.01 2 г  7 хв 
Фалешти 14.01 2 хв  14.03 3 г  9 хв 
Бельць-Ораш 14.46 3 хв  14.49 3 г  54 хв 
Дрокія 15.41 2 хв  15.43 4 г  49 хв 
Окниця 16.56 17 хв  17.13 6 г  4 хв 
Велчинець 17.59 39 хв  18.38 7 г  7 хв 
Могилів-Подільський 18.50 50 хв  19.40 7 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 22.05 20 хв  22.25 11 г  13 хв 
Вінниця 23.07 7 хв  23.14 12 г  15 хв 
Козятин-1 00.03 2 хв  00.05 13 г  11 хв 
Київ-Пас. 02.03 15 хв  02.18 15 г  11 хв 
Конотоп 04.58 15 хв  05.13 18 г  6 хв 
Хутір-Михайлівський 06.43 40 хв  07.23 19 г  51 хв 
Суземка 08.52 50 хв  09.42 22 г 
Брянск-Орловський 11.07 15 хв  11.22 1 д  15 хв 
Сухиничі-Головні 12.46 27 хв  13.13 1 д  1 г  54 хв 
Калуга-2 14.13 2 хв  14.15 1 д  3 г  21 хв 
Москва-Київська 16.50 1 д  5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 047Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031