У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 047Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 10.52 і прибуває на станцію Москва-Київська о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Берешти, Фалешти, Бельць-Ораш, Дрокія, Окниця, Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Конотоп, Хутір-Михайлівський, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 10.52
Берешти 12.59 2 хв  13.01 2 г  7 хв 
Фалешти 14.01 2 хв  14.03 3 г  9 хв 
Бельць-Ораш 14.46 3 хв  14.49 3 г  54 хв 
Дрокія 15.41 2 хв  15.43 4 г  49 хв 
Окниця 16.56 17 хв  17.13 6 г  4 хв 
Велчинець 17.59 39 хв  18.38 7 г  7 хв 
Могилів-Подільський 18.50 50 хв  19.40 7 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 21.59 21 хв  22.20 11 г  7 хв 
Вінниця 23.04 8 хв  23.12 12 г  12 хв 
Козятин-1 00.02 2 хв  00.04 13 г  10 хв 
Київ-Пас. 02.03 15 хв  02.18 15 г  11 хв 
Конотоп 04.58 15 хв  05.13 18 г  6 хв 
Хутір-Михайлівський 06.43 40 хв  07.23 19 г  51 хв 
Суземка 08.52 50 хв  09.42 22 г 
Брянск-Орловський 11.07 15 хв  11.22 1 д  15 хв 
Сухиничі-Головні 12.46 27 хв  13.13 1 д  1 г  54 хв 
Калуга-2 14.13 2 хв  14.15 1 д  3 г  21 хв 
Москва-Київська 16.50 1 д  5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 047Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031