У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 047Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 11.51 і прибуває на станцію Москва-Київська о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фалешти, Дрокія, Гирбова, Могилів-Подільський, Вінниця, Київ-Пас., Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський, Калуга-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 11.51
Берешти 13.58 2 хв  14.00 2 г  7 хв 
Фалешти 14.55 2 хв  14.57 3 г  4 хв 
Бельць-Ораш 15.40 3 хв  15.43 3 г  49 хв 
Дрокія 16.35 2 хв  16.37 4 г  44 хв 
Окниця 17.50 17 хв  18.07 5 г  59 хв 
Гирбова 18.24 4 хв  18.28 6 г  33 хв 
Велчинець 18.59 39 хв  19.38 7 г  8 хв 
Могилів-Подільський 19.50 50 хв  20.40 7 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 23.00 20 хв  23.20 11 г  9 хв 
Вінниця 00.04 8 хв  00.12 12 г  13 хв 
Козятин-1 01.02 2 хв  01.04 13 г  11 хв 
Київ-Пас. 03.03 15 хв  03.18 15 г  12 хв 
Конотоп 05.58 15 хв  06.13 18 г  7 хв 
Хутір-Михайлівський 07.43 40 хв  08.23 19 г  52 хв 
Суземка 08.52 50 хв  09.42 21 г  1 хв 
Брянск-Орловський 11.07 15 хв  11.22 23 г  16 хв 
Сухиничі-Головні 12.46 27 хв  13.13 1 д  55 хв 
Калуга-2 14.13 2 хв  14.15 1 д  2 г  22 хв 
Москва-Київська 16.50 1 д  4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 047Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930