У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.14 і прибуває на станцію Кишинів о 00.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Гирбова, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.14
Сухиничі-Головні 23.38 32 хв  00.10 3 г  24 хв 
Брянск-Орловський 01.37 50 хв  02.27 5 г  23 хв 
Хутір-Михайлівський 03.06 45 хв  03.51 6 г  52 хв 
Конотоп 05.13 19 хв  05.32 8 г  59 хв 
Київ-Пас. 08.19 20 хв  08.39 12 г  5 хв 
Козятин-1 10.49 2 хв  10.51 14 г  35 хв 
Вінниця 11.44 5 хв  11.49 15 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 12.34 20 хв  12.54 16 г  20 хв 
Могилів-Подільський 15.07 45 хв  15.52 18 г  53 хв 
Велчинець 16.04 40 хв  16.44 19 г  50 хв 
Гирбова 17.22 17 хв  17.39 21 г  8 хв 
Окниця 17.55 19 хв  18.14 21 г  41 хв 
Дрокія 19.29 2 хв  19.31 23 г  15 хв 
Бельць-Ораш 20.24 5 хв  20.29 1 д  10 хв 
Фалешти 21.12 3 хв  21.15 1 д  58 хв 
Берешти 22.05 2 хв  22.07 1 д  1 г  51 хв 
Кишинів 00.12 1 д  3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції