У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.16 і прибуває на станцію Кишинів о 00.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.16
Сухиничі-Головні 23.35 31 хв  00.06 3 г  19 хв 
Брянск-Орловський 01.32 50 хв  02.22 5 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 04.05 45 хв  04.50 7 г  49 хв 
Конотоп 06.13 19 хв  06.32 9 г  57 хв 
Київ-Пас. 09.35 20 хв  09.55 13 г  19 хв 
Козятин-1 12.00 2 хв  12.02 15 г  44 хв 
Вінниця 12.52 4 хв  12.56 16 г  36 хв 
Жмеринка-Пас. 13.41 20 хв  14.01 17 г  25 хв 
Могилів-Подільський 16.14 45 хв  16.59 19 г  58 хв 
Велчинець 17.11 40 хв  17.51 20 г  55 хв 
Окниця 18.42 17 хв  18.59 22 г  26 хв 
Дрокія 20.14 2 хв  20.16 23 г  58 хв 
Бельць-Ораш 21.09 4 хв  21.13 1 д  53 хв 
Фалешти 21.56 2 хв  21.58 1 д  1 г  40 хв 
Берешти 22.48 2 хв  22.50 1 д  2 г  32 хв 
Кишинів 00.55 1 д  4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30