У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.16 і прибуває на станцію Кишинів о 00.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Гирбова, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти, Сипотень.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.16
Сухиничі-Головні 23.35 31 хв  00.06 3 г  19 хв 
Брянск-Орловський 01.32 50 хв  02.22 5 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 03.05 45 хв  03.50 6 г  49 хв 
Конотоп 05.13 19 хв  05.32 8 г  57 хв 
Київ-Пас. 08.19 20 хв  08.39 12 г  3 хв 
Козятин-1 10.48 2 хв  10.50 14 г  32 хв 
Вінниця 11.42 5 хв  11.47 15 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 12.34 20 хв  12.54 16 г  18 хв 
Могилів-Подільський 15.07 45 хв  15.52 18 г  51 хв 
Велчинець 16.04 40 хв  16.44 19 г  48 хв 
Гирбова 17.21 9 хв  17.30 21 г  5 хв 
Окниця 17.46 17 хв  18.03 21 г  30 хв 
Дрокія 19.18 2 хв  19.20 23 г  2 хв 
Бельць-Ораш 20.13 4 хв  20.17 23 г  57 хв 
Фалешти 21.00 2 хв  21.02 1 д  44 хв 
Берешти 21.52 2 хв  21.54 1 д  1 г  36 хв 
Сипотень 23.01 6 хв  23.07 1 д  2 г  45 хв 
Кишинів 00.06 1 д  3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031