У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.16 і прибуває на станцію Кишинів о 00.09 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Гирбова, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.16
Сухиничі-Головні 23.35 31 хв  00.06 3 г  19 хв 
Брянск-Орловський 01.32 50 хв  02.22 5 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 03.06 45 хв  03.51 6 г  50 хв 
Конотоп 05.13 19 хв  05.32 8 г  57 хв 
Київ-Пас. 08.19 20 хв  08.39 12 г  3 хв 
Козятин-1 10.49 1 хв  10.50 14 г  33 хв 
Вінниця 11.42 5 хв  11.47 15 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 12.34 20 хв  12.54 16 г  18 хв 
Могилів-Подільський 15.07 45 хв  15.52 18 г  51 хв 
Велчинець 16.04 40 хв  16.44 19 г  48 хв 
Гирбова 17.21 9 хв  17.30 21 г  5 хв 
Окниця 17.46 17 хв  18.03 21 г  30 хв 
Дрокія 19.18 2 хв  19.20 23 г  2 хв 
Бельць-Ораш 20.13 6 хв  20.19 23 г  57 хв 
Фалешти 21.02 3 хв  21.05 1 д  46 хв 
Берешти 21.55 2 хв  21.57 1 д  1 г  39 хв 
Кишинів 00.09 1 д  3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031