У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.16 і прибуває на станцію Кишинів о 00.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Гирбова, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти, Сипотень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.16
Сухиничі-Головні 23.35 31 хв  00.06 3 г  19 хв 
Брянск-Орловський 01.32 50 хв  02.22 5 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 03.05 45 хв  03.50 6 г  49 хв 
Конотоп 05.13 19 хв  05.32 8 г  57 хв 
Київ-Пас. 08.19 20 хв  08.39 12 г  3 хв 
Козятин-1 10.48 2 хв  10.50 14 г  32 хв 
Вінниця 11.42 5 хв  11.47 15 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 12.34 20 хв  12.54 16 г  18 хв 
Могилів-Подільський 15.07 45 хв  15.52 18 г  51 хв 
Велчинець 16.04 40 хв  16.44 19 г  48 хв 
Гирбова 17.21 9 хв  17.30 21 г  5 хв 
Окниця 17.46 17 хв  18.03 21 г  30 хв 
Дрокія 19.18 2 хв  19.20 23 г  2 хв 
Бельць-Ораш 20.13 4 хв  20.17 23 г  57 хв 
Фалешти 21.00 2 хв  21.02 1 д  44 хв 
Берешти 21.52 2 хв  21.54 1 д  1 г  36 хв 
Сипотень 23.01 6 хв  23.07 1 д  2 г  45 хв 
Кишинів 00.06 1 д  3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031