У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.11 і прибуває на станцію Кишинів о 00.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.11
Сухиничі-Головні 23.42 27 хв  00.09 3 г  31 хв 
Брянск-Орловський 01.34 50 хв  02.24 5 г  23 хв 
Хутір-Михайлівський 04.05 45 хв  04.50 7 г  54 хв 
Конотоп 06.12 17 хв  06.29 10 г  1 хв 
Київ-Пас. 09.16 20 хв  09.36 13 г  5 хв 
Козятин-1 11.44 2 хв  11.46 15 г  33 хв 
Вінниця 12.38 5 хв  12.43 16 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 13.29 20 хв  13.49 17 г  18 хв 
Могилів-Подільський 16.07 45 хв  16.52 19 г  56 хв 
Велчинець 17.04 40 хв  17.44 20 г  53 хв 
Окниця 18.42 17 хв  18.59 22 г  31 хв 
Дрокія 20.12 2 хв  20.14 1 д  1 хв 
Бельць-Ораш 21.03 3 хв  21.06 1 д  52 хв 
Фалешти 21.53 2 хв  21.55 1 д  1 г  42 хв 
Берешти 22.43 2 хв  22.45 1 д  2 г  32 хв 
Кишинів 00.50 1 д  4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031