У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

047Ь Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 047Ь сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 20.16 і прибуває на станцію Кишинів о 00.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський, Велчинець, Окниця, Дрокія, Бельць-Ораш, Фалешти, Берешти.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.16
Сухиничі-Головні 23.35 31 хв  00.06 3 г  19 хв 
Брянск-Орловський 01.32 50 хв  02.22 5 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 04.05 45 хв  04.50 7 г  49 хв 
Конотоп 06.13 19 хв  06.32 9 г  57 хв 
Київ-Пас. 09.35 20 хв  09.55 13 г  19 хв 
Козятин-1 12.00 2 хв  12.02 15 г  44 хв 
Вінниця 12.52 4 хв  12.56 16 г  36 хв 
Жмеринка-Пас. 13.41 20 хв  14.01 17 г  25 хв 
Могилів-Подільський 16.14 45 хв  16.59 19 г  58 хв 
Велчинець 17.11 40 хв  17.51 20 г  55 хв 
Окниця 18.42 17 хв  18.59 22 г  26 хв 
Дрокія 20.14 2 хв  20.16 23 г  58 хв 
Бельць-Ораш 21.09 4 хв  21.13 1 д  53 хв 
Фалешти 21.56 2 хв  21.58 1 д  1 г  40 хв 
Берешти 22.48 2 хв  22.50 1 д  2 г  32 хв 
Кишинів 00.55 1 д  4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 047Ь Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930