У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

472П Бердянськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 472П сполученням Бердянськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Бердянськ о 22.15 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Берда, Трояни, Єлизаветівка, Нельгівка, Верхній Токмак-1, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 22.15
Берда 22.28 2 хв  22.30 13 хв 
Трояни 22.50 2 хв  22.52 35 хв 
Єлизаветівка 23.18 2 хв  23.20 1 г  3 хв 
Нельгівка 23.36 7 хв  23.43 1 г  21 хв 
Верхній Токмак-1 00.12 2 хв  00.14 1 г  57 хв 
Великий Токмак 01.16 2 хв  01.18 3 г  1 хв 
Федорівка 02.03 20 хв  02.23 3 г  48 хв 
Запоріжжя-1 03.30 1 г 4 хв  04.34 5 г  15 хв 
Синельникове-1 05.30 22 хв  05.52 7 г  15 хв 
Дніпро-Головний 07.32 9 г  17 хв 

У розкладі поїзда 472П Бердянськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031