У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

472Д Дніпро-Головний — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 472Д сполученням Дніпро-Головний - Бердянськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.12 і прибуває на станцію Бердянськ о 05.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни, Берда.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.12
Синельникове-1 21.08 20 хв  21.28 56 хв 
Запоріжжя-1 22.20 1 г 23.20 2 г  8 хв 
Великий Токмак 02.12 2 хв  02.14 6 г 
Верхній Токмак-1 03.08 7 хв  03.15 6 г  56 хв 
Нельгівка 03.42 2 хв  03.44 7 г  30 хв 
Єлизаветівка 04.02 2 хв  04.04 7 г  50 хв 
Трояни 04.26 2 хв  04.28 8 г  14 хв 
Берда 04.47 2 хв  04.49 8 г  35 хв 
Бердянськ 05.00 8 г  48 хв 

У розкладі поїзда 472Д Дніпро-Головний — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031