У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

049К Київ-Пас. — Трускавець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 049К сполученням Київ-Пас. - Трускавець відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Трускавець о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Львів, Самбір, Дрогобич.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.13 3 хв  23.16 3 г  1 хв 
Хмельницький 01.05 3 хв  01.08 4 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 02.47 4 хв  02.51 6 г  35 хв 
Львів 04.40 23 хв  05.03 8 г  28 хв 
Самбір 06.16 24 хв  06.40 10 г  4 хв 
Дрогобич 07.44 5 хв  07.49 11 г  32 хв 
Трускавець 08.07 11 г  55 хв 

У розкладі поїзда 049К Київ-Пас. — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції