У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

049Д Київ-Пас. — Варна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 049Д сполученням Київ-Пас. - Варна відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Варна о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 28 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Львів, Коломия, Вадул-Сірет, Дорнешти, Пашкани, Аджуд, Бузеу, Бухарест-Норд, Русе.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.13 3 хв  23.16 3 г  1 хв 
Хмельницький 01.06 3 хв  01.09 4 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 02.45 4 хв  02.49 6 г  33 хв 
Львів 04.38 1 г 14 хв  05.52 8 г  26 хв 
Івано-Франківськ 08.45 8 хв  08.53 12 г  33 хв 
Коломия 09.57 8 хв  10.05 13 г  45 хв 
Чернівці 11.30 40 хв  12.10 15 г  18 хв 
Вадул-Сірет 13.20 3 г 5 хв  16.25 17 г  8 хв 
Викшани 16.51 44 хв  17.35 20 г  39 хв 
Дорнешти 17.49 1 хв  17.50 21 г  37 хв 
Сучава Город 18.28 12 хв  18.40 22 г  16 хв 
Пашкани 19.27 1 хв  19.28 23 г  15 хв 
Бакеу 20.30 2 хв  20.32 1 д  18 хв 
Аджуд 21.18 1 хв  21.19 1 д  1 г  6 хв 
Фокшани 22.07 2 хв  22.09 1 д  1 г  55 хв 
Бузеу 23.17 2 хв  23.19 1 д  3 г  5 хв 
Плоєшти Південна 00.24 2 хв  00.26 1 д  4 г  12 хв 
Бухарест-Норд 01.24 18 хв  01.42 1 д  5 г  12 хв 
Джурджу Норд 03.49 36 хв  04.25 1 д  7 г  37 хв 
Русе 04.50 2 г 06.50 1 д  8 г  38 хв 
Варна 10.20 1 д  14 г  8 хв 

У розкладі поїзда 049Д Київ-Пас. — Варна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30