У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

049Д Київ-Пас. — Варна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 049Д сполученням Київ-Пас. - Варна відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.12 і прибуває на станцію Варна о 10.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 28 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Львів, Коломия, Вадул-Сірет, Дорнешти, Пашкани, Аджуд, Бузеу, Бухарест-Норд, Русе.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.12
Фастів-1 21.07 2 хв  21.09 55 хв 
Козятин-1 22.17 2 хв  22.19 2 г  5 хв 
Вінниця 23.13 3 хв  23.16 3 г  1 хв 
Хмельницький 01.06 3 хв  01.09 4 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 02.45 4 хв  02.49 6 г  33 хв 
Львів 04.38 1 г 14 хв  05.52 8 г  26 хв 
Івано-Франківськ 08.45 8 хв  08.53 12 г  33 хв 
Коломия 09.57 8 хв  10.05 13 г  45 хв 
Чернівці 11.30 40 хв  12.10 15 г  18 хв 
Вадул-Сірет 13.20 3 г 5 хв  16.25 17 г  8 хв 
Викшани 16.51 44 хв  17.35 20 г  39 хв 
Дорнешти 17.49 1 хв  17.50 21 г  37 хв 
Сучава Город 18.28 12 хв  18.40 22 г  16 хв 
Пашкани 19.27 1 хв  19.28 23 г  15 хв 
Бакеу 20.30 2 хв  20.32 1 д  18 хв 
Аджуд 21.18 1 хв  21.19 1 д  1 г  6 хв 
Фокшани 22.07 2 хв  22.09 1 д  1 г  55 хв 
Бузеу 23.17 2 хв  23.19 1 д  3 г  5 хв 
Плоєшти Південна 00.24 2 хв  00.26 1 д  4 г  12 хв 
Бухарест-Норд 01.24 18 хв  01.42 1 д  5 г  12 хв 
Джурджу Норд 03.49 36 хв  04.25 1 д  7 г  37 хв 
Русе 04.50 2 г 06.50 1 д  8 г  38 хв 
Варна 10.20 1 д  14 г  8 хв 

У розкладі поїзда 049Д Київ-Пас. — Варна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031