У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

005М Москва-Київська — Чернігів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 005М сполученням Москва-Київська - Чернігів відправляється зі станції Москва-Київська о 19.35 і прибуває на станцію Чернігів о 07.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Вертіївка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 19.35
Сухиничі-Головні 22.51 26 хв  23.17 3 г  16 хв 
Брянск-Орловський 00.41 50 хв  01.31 5 г  6 хв 
Конотоп 03.28 1 г 8 хв  04.36 7 г  53 хв 
Бахмач-Пас. 04.59 2 хв  05.01 9 г  24 хв 
Ніжин 05.55 35 хв  06.30 10 г  20 хв 
Вертіївка 06.50 10 хв  07.00 11 г  15 хв 
Чернігів 07.48 12 г  13 хв 

У розкладі поїзда 005М Москва-Київська — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031