У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

506П Дніпро-Головний — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 506П сполученням Дніпро-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.51 і прибуває на станцію Генічеськ о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-1, Вільнянськ, Запоріжжя-1, Таврійськ, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.51
Синельникове-1 10.35 2 хв  10.37 44 хв 
Вільнянськ 11.09 1 хв  11.10 1 г  18 хв 
Запоріжжя-1 11.31 2 хв  11.33 1 г  40 хв 
Таврійськ 12.12 2 хв  12.14 2 г  21 хв 
Мелітополь 13.15 2 хв  13.17 3 г  24 хв 
Якимівка 13.38 1 хв  13.39 3 г  47 хв 
Новоолексіївка 14.22 2 хв  14.24 4 г  31 хв 
Генічеськ 14.36 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 506П Дніпро-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30