У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Гдиня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 051Л сполученням Львів - Гдиня відправляється зі станції Львів о 16.55 і прибуває на станцію Гдиня о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ярослав, Жешов, Краків Плашув, Колюшки, Варшава Центральна, Новий Двір Мазовецький, Млава, Прабути, Гданськ-Головний, Сопот.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.55
Перемишль Головний 20.06 1 г 41 хв  21.47 3 г  11 хв 
Перемишль-Засане 22.03 1 хв  22.04 5 г  8 хв 
Ярослав 22.26 1 хв  22.27 5 г  31 хв 
Пшеворск 22.37 1 хв  22.38 5 г  42 хв 
Ланьцут 22.53 1 хв  22.54 5 г  58 хв 
Жешов 23.06 3 хв  23.09 6 г  11 хв 
Дембица 23.40 1 хв  23.41 6 г  45 хв 
Тарнов 00.01 1 хв  00.02 7 г  6 хв 
Краків Плашув 00.55 36 хв  01.31 8 г 
Ченстохова 03.33 5 хв  03.38 10 г  38 хв 
Пйотркув Трибунальський 04.27 1 хв  04.28 11 г  32 хв 
Колюшки 04.52 1 хв  04.53 11 г  57 хв 
Скерневице 05.15 2 хв  05.17 12 г  20 хв 
Варшава Заходня 06.02 3 хв  06.05 13 г  7 хв 
Варшава Центральна 06.10 30 хв  06.40 13 г  15 хв 
Варшава Всходня 06.46 4 хв  06.50 13 г  51 хв 
Легіоново 07.10 1 хв  07.11 14 г  15 хв 
Новий Двір Мазовецький 07.20 1 хв  07.21 14 г  25 хв 
Модлин 07.26 1 хв  07.27 14 г  31 хв 
Цеханув 07.55 1 хв  07.56 15 г 
Млава 08.13 1 хв  08.14 15 г  18 хв 
Дзялдово 08.25 1 хв  08.26 15 г  30 хв 
Ілава 09.00 10 хв  09.10 16 г  5 хв 
Прабути 09.32 1 хв  09.33 16 г  37 хв 
Мальборк 09.56 1 хв  09.57 17 г  1 хв 
Тчев 10.10 2 хв  10.12 17 г  15 хв 
Гданськ-Головний 10.30 4 хв  10.34 17 г  35 хв 
Гданськ-Вжещ 10.39 1 хв  10.40 17 г  44 хв 
Гданськ-Олива 10.44 1 хв  10.45 17 г  49 хв 
Сопот 10.49 1 хв  10.50 17 г  54 хв 
Гдиня 11.00 18 г  5 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Гдиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031