У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 16.55 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Краків Плашув, Катовіце, Забже, Глівіце, Кенджежин Козьле, Здзешовіце, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.55
Перемишль Головний 20.06 1 г 32 хв  21.38 3 г  11 хв 
Перемишль-Засане 21.42 1 хв  21.43 4 г  47 хв 
Ярослав 22.16 1 хв  22.17 5 г  21 хв 
Пшеворск 22.27 1 хв  22.28 5 г  32 хв 
Ланьцут 22.42 1 хв  22.43 5 г  47 хв 
Жешов 22.57 12 хв  23.09 6 г  2 хв 
Дембица 23.28 1 хв  23.29 6 г  33 хв 
Тарнов 00.03 2 хв  00.05 7 г  8 хв 
Краків Плашув 00.56 1 г 2 хв  01.58 8 г  1 хв 
Катовіце 03.59 18 хв  04.17 11 г  4 хв 
Забже 04.32 1 хв  04.33 11 г  37 хв 
Глівіце 04.41 20 хв  05.01 11 г  46 хв 
Кенджежин Козьле 05.29 5 хв  05.34 12 г  34 хв 
Здзешовіце 05.50 1 хв  05.51 12 г  55 хв 
Ополе Главна 06.32 2 хв  06.34 13 г  37 хв 
Бжег 06.58 1 хв  06.59 14 г  3 хв 
Олава 07.08 1 хв  07.09 14 г  13 хв 
Вроцлав Головний 07.26 14 г  31 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031