У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 16.55 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Краків Плашув, Катовіце, Забже, Глівіце, Кенджежин Козьле, Здзешовіце, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.55
Перемишль Головний 20.06 1 г 54 хв  22.00 3 г  11 хв 
Перемишль-Засане 22.03 1 хв  22.04 5 г  8 хв 
Ярослав 22.36 1 хв  22.37 5 г  41 хв 
Пшеворск 22.46 1 хв  22.47 5 г  51 хв 
Ланьцут 23.00 1 хв  23.01 6 г  5 хв 
Жешов 23.12 3 хв  23.15 6 г  17 хв 
Дембица 23.44 1 хв  23.45 6 г  49 хв 
Тарнов 00.05 1 хв  00.06 7 г  10 хв 
Краків Плашув 00.57 1 г 6 хв  02.03 8 г  2 хв 
Катовіце 03.59 5 хв  04.04 11 г  4 хв 
Забже 04.19 1 хв  04.20 11 г  24 хв 
Глівіце 04.28 1 хв  04.29 11 г  33 хв 
Кенджежин Козьле 04.53 2 хв  04.55 11 г  58 хв 
Здзешовіце 05.10 1 хв  05.11 12 г  15 хв 
Ополе Главна 05.49 5 хв  05.54 12 г  54 хв 
Бжег 06.19 2 хв  06.21 13 г  24 хв 
Олава 06.30 2 хв  06.32 13 г  35 хв 
Вроцлав Головний 06.50 13 г  55 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031