У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 23.40 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.40
Перемишль Головний 03.14 25 хв  03.39 3 г  34 хв 
Перемишль-Засане 03.42 2 хв  03.44 4 г  2 хв 
Ярослав 04.11 2 хв  04.13 4 г  31 хв 
Пшеворск 04.23 2 хв  04.25 4 г  43 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 4 г  58 хв 
Жешов 04.53 5 хв  04.58 5 г  13 хв 
Дембица 05.21 2 хв  05.23 5 г  41 хв 
Тарнов 05.41 2 хв  05.43 6 г  1 хв 
Бржеско Окоцим 05.57 2 хв  05.59 6 г  17 хв 
Бохня 06.07 2 хв  06.09 6 г  27 хв 
Краків Головний 06.53 25 хв  07.18 7 г  13 хв 
Ченстохова 08.52 3 хв  08.55 9 г  12 хв 
Ополе Главна 09.52 2 хв  09.54 10 г  12 хв 
Бжег 10.15 2 хв  10.17 10 г  35 хв 
Олава 10.26 2 хв  10.28 10 г  46 хв 
Вроцлав Головний 10.44 11 г  4 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції