У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 23.40 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Седзишов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.40
Перемишль Головний 03.10 1 г 12 хв  04.22 3 г  30 хв 
Перемишль-Засане 04.25 1 хв  04.26 4 г  45 хв 
Ярослав 04.56 1 хв  04.57 5 г  16 хв 
Пшеворск 05.07 1 хв  05.08 5 г  27 хв 
Ланьцут 05.21 1 хв  05.22 5 г  41 хв 
Жешов 05.34 3 хв  05.37 5 г  54 хв 
Седзишов 05.55 1 хв  05.56 6 г  15 хв 
Дембица 06.08 1 хв  06.09 6 г  28 хв 
Тарнов 06.27 2 хв  06.29 6 г  47 хв 
Бржеско Окоцим 06.43 1 хв  06.44 7 г  3 хв 
Бохня 06.53 1 хв  06.54 7 г  13 хв 
Краків Плашув 07.25 1 хв  07.26 7 г  45 хв 
Краків Головний 07.35 9 хв  07.44 7 г  55 хв 
Ченстохова 09.13 3 хв  09.16 9 г  33 хв 
Ополе Главна 10.23 2 хв  10.25 10 г  43 хв 
Бжег 10.46 1 хв  10.47 11 г  6 хв 
Олава 10.56 1 хв  10.57 11 г  16 хв 
Вроцлав Головний 11.16 11 г  36 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031