У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

051Л Львів — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 051Л сполученням Львів - Вроцлав Головний відправляється зі станції Львів о 23.40 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Седзишов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.40
Перемишль Головний 03.10 1 г 31 хв  04.41 3 г  30 хв 
Перемишль-Засане 04.44 1 хв  04.45 5 г  4 хв 
Ярослав 05.16 1 хв  05.17 5 г  36 хв 
Пшеворск 05.27 1 хв  05.28 5 г  47 хв 
Ланьцут 05.42 1 хв  05.43 6 г  2 хв 
Жешов 05.55 3 хв  05.58 6 г  15 хв 
Седзишов 06.16 1 хв  06.17 6 г  36 хв 
Дембица 06.29 1 хв  06.30 6 г  49 хв 
Тарнов 06.48 2 хв  06.50 7 г  8 хв 
Бржеско Окоцим 07.04 8 хв  07.12 7 г  24 хв 
Бохня 07.20 1 хв  07.21 7 г  40 хв 
Краків Плашув 07.51 1 хв  07.52 8 г  11 хв 
Краків Головний 08.02 5 хв  08.07 8 г  22 хв 
Ченстохова 09.44 1 хв  09.45 10 г  4 хв 
Ополе Главна 10.42 2 хв  10.44 11 г  2 хв 
Бжег 11.06 1 хв  11.07 11 г  26 хв 
Олава 11.16 1 хв  11.17 11 г  36 хв 
Вроцлав Головний 11.36 11 г  56 хв 

У розкладі поїзда 051Л Львів — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930