У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

513П Інгулець — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 513П сполученням Інгулець - Генічеськ відправляється зі станції Інгулець о 21.02 і прибуває на станцію Генічеськ о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Інгулець 21.02
Кривий Ріг-Головний 21.55 55 хв  22.50 53 хв 
Апостолове 23.32 3 хв  23.35 2 г  30 хв 
Чортомлик 00.25 2 хв  00.27 3 г  23 хв 
Нікополь 00.56 3 хв  00.59 3 г  54 хв 
Марганець 01.22 3 хв  01.25 4 г  20 хв 
Запоріжжя-1 02.49 7 хв  02.56 5 г  47 хв 
Мелітополь 04.33 20 хв  04.53 7 г  31 хв 
Генічеськ 06.20 9 г  18 хв 

У розкладі поїзда 513П Інгулець — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30