У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

514Д Генічеськ — Інгулець Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 514Д сполученням Генічеськ - Інгулець відправляється зі станції Генічеськ о 21.47 і прибуває на станцію Інгулець о 08.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 21.47
Новоолексіївка 22.10 10 хв  22.20 23 хв 
Якимівка 23.19 1 хв  23.20 1 г  32 хв 
Мелітополь 23.42 20 хв  00.02 1 г  55 хв 
Запоріжжя-1 01.30 15 хв  01.45 3 г  43 хв 
Нікополь 03.48 43 хв  04.31 6 г  1 хв 
Чортомлик 05.01 2 хв  05.03 7 г  14 хв 
Апостолове 05.52 22 хв  06.14 8 г  5 хв 
Кривий Ріг-Головний 07.00 52 хв  07.52 9 г  13 хв 
Інгулець 08.56 11 г  9 хв 

У розкладі поїзда 514Д Генічеськ — Інгулець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30