У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

514П Кривий Ріг-Головний — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 514П сполученням Кривий Ріг-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 22.50 і прибуває на станцію Генічеськ о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 22.50
Апостолове 23.32 3 хв  23.35 42 хв 
Чортомлик 00.25 2 хв  00.27 1 г  35 хв 
Нікополь 00.56 3 хв  00.59 2 г  6 хв 
Марганець 01.22 3 хв  01.25 2 г  32 хв 
Запоріжжя-1 02.49 7 хв  02.56 3 г  59 хв 
Мелітополь 04.33 20 хв  04.53 5 г  43 хв 
Генічеськ 06.20 7 г  30 хв 

У розкладі поїзда 514П Кривий Ріг-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30